Ogłoszenie archiwalne

Dom, Kochłowice

Kochłowice, Ruda Śląska, śląskie

  • 459 000 zł
  • 178 m²
  • 2 578,65 zł/m²

Dom, Kochłowice

Kochłowice, Ruda Śląska, śląskie

zaktualizowane:
14 sierpnia 2023

459 000 zł

178 m²

2 578,65 zł/m²

Dom, Kochłowice

Zaktualizowane: 14 sierpnia 2023

459 000 zł 178 m² 2 578,65 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
669 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1990

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

669 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1990

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 459 000 zł (2 578,65 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 178 m² (214 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (1 sypialnia), 2 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1990
  • Działka: 669 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: Zboralscy Group Realty, zaktualizowane: 14.08.2023
  •   numer ogłoszenia: ZG755721

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Poszukujesz idealnego miejsca na firmę!? lub z potencjałem do zagospodarowania na wymarzony dom?

Ta nieruchomość jest dla Ciebie!

Budynek użytkowy niemieszkalny w doskonałej lokalizacji Ruda Śląska Kochłowice, niepodpiwniczony, wolnostojący, parterowy wybudowany w technologii tradycyjnej w latach 90 tych bez poddasza.

Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. (...)

Kontakt

Agent

Justyna Guzek

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Justyna Guzek