dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Ruda Śląska

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Kochłowice

Kochłowice,Ruda Śląska

1 225 000 zł350 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

2 budynki wolnostojace plus 2 garaze wolnostojace po generalnym remoncie. Piwnice nadaja sie do dzialalnosci gospodarczej.Dogodny dojazd do autostrady. 7 km do centrum Katowic. Natychmiastowa mozliwosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciołkowskiego

Godula,Ruda Śląska

550 000 zł185 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Dom Paryż na końcu ślepej uliczki, r2001, 2-spad z wykuszem, powierzchnia całkowita185mkw, z garażem i antresolami Wolnostojący, działka 453mkw+150 rekreacyjna z miasta przy lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grzybowa

Kochłowice,Ruda Śląska

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: Osiedle Grzybowa to zespół 37 eleganckich i nowoczesnych budynków szeregowych o powierzchni pomieszczeń ok. 110 m2 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wirek

Wirek,Ruda Śląska

470 000 zł125 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Sprzedam dom szeregowy w Rudzie Śląskiej, dzielnicy Wirek. Powierzchnia użytkowa 125m2,działka 245m2.Nieruchomość jest po częściowym remoncie. Dom jest podpiwniczony, na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młyńska

Halemba,Ruda Śląska

508 000 zł126 m² 4 031,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Pustak porotherm,ocieplony styropianem gr 10cm,tynk(możliwość wyboru koloru),dach dachówka Róben,okna dachowe Fakro,poddasze ocieplone wełną zabudowane płytami g-k,okna pcv wew. białe,zew. ciemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Kochłowice,Ruda Śląska

570 135 zł158 m² 3 608,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Sprzedam pół bliźniaka na nowym Osiedlu Leśnym w Rudzie Śląskiej Kochłowicach na granicy z Katowicami. Rewelacyjna lokalizacja, osiedle bezpośrednio przy linii lasu, wokół zieleń, cisza,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij