dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Ruda Śląska - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 690 zł47 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * w pełni wyposażone * pachnące nowością * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! * jedno mieszkanie 47 m2 dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Bytom

Nowy Bytom,Ruda Śląska

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 338m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypailnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolenia

Nowy Bytom,Ruda Śląska

1 400 zł48 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane o powierzchni 47,60 m2 od zaraz na wynajem. 2 pokoje, widna duża kuchnia, łazienka, przedpokój, loggia. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Bytom

Nowy Bytom,Ruda Śląska

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: słoneczny salon - sypialnia - kuchnia otwarta na salon - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworaka

Czarny Las,Ruda Śląska

159 000 zł33 m² 4 837 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 32,87 m2 z balkonem i windą. Lokal znajduje się w bardzo ładnej okolicy z dala od zgiełku i ruchu ulicznego. Zaletą tego małego lokum jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Bytom

Nowy Bytom,Ruda Śląska

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam!nowa Oferta! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej-Nowym Bytomiu. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kochłowice

Kochłowice,Ruda Śląska

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach. Wolne od połowy września. Mieszkanie o powierzchni Ok 52 m w 4pietrowym bloku z centralnym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Rudzie Śląskiej (halemba). Jest ono po generalnym remoncie. Kuchnia, sprzęty agd takie jak lodówka, pralka są nowe. Mieszkanie ma powierzchnię 38m2 wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Halemba,Ruda Śląska

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy na dzień otwarty 1 października. Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Halemba. Mieszkanie znajduje się w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tiałowskiego

Godula,Ruda Śląska

239 000 zł57 m² 4 184,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Szukasz przestronnego mieszkania do wejścia? Interesuje Cię dogodna lokalizacja? Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Halemba,Ruda Śląska

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

*** Zapraszamy Państwa na dzień otwarty 29 września! *** Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzów

Ruda,Ruda Śląska

269 000 zł50 m² 5 337 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda ul. Bzów to zdecydowanie poszukiwana lokalizacja nie tylko ze względów bliskiej odległości do szkoły, przedszkola jak również kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: - kuchnia otwarta na słoneczny salon - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc W mieszkaniu nie ma balkonu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Godula

Godula,Ruda Śląska

169 000 zł46 m² 3 660,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wirtualnym spacerem. Nieruchomość, którą z przyjemnością Państwu prezentujemy, znajduje się na ulicy Piasecznej 4 w Rudzie Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Halemba,Ruda Śląska

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Halemba. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Halemba,Ruda Śląska

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wirtualnym spacerem. Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołków

Ruda południowa,Ruda Śląska

219 000 zł51 m² 4 319,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i oddzielną toaletą. W mieszkaniu są nowe drzwi wyjściowe oraz wewnętrzne. W cenie jest nowo zabudowana kuchnia. Duży pokój ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokoju

Nowy Bytom,Ruda Śląska

279 000 zł50 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Pokoju. Idealna lokalizacja - cisza i zieleń w centrum miasta. Parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworaka

Nowy Bytom,Ruda Śląska

158 000 zł33 m² 4 807 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarotek

Nowy Bytom,Ruda Śląska

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe na parterze w niskim bloku. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - osobna kuchnia z oknem (możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedzieli

Bielszowice,Ruda Śląska

167 000 zł42 m² 3 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Okazja! To wyjątkowe mieszkanie tylko w naszej ofercie. Świetne mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż! Mieszkanie na parterze z balkonem. Dlaczego warto je kupić? - 2 ustawne pokoje, - spory balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sejmu Śląskiego

Halemba,Ruda Śląska

199 900 zł35 m² 5 711,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze w spokojnej dzielnicy. Dlaczego warto je kupić? - mieszkanie ustawne i widne - spora kuchnia z meblami w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Nowy Bytom,Ruda Śląska

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum Rudy Śląskiej. Dlaczego warto je kupić? - dwa ustawne pokoje - mieszkanie do własnej aranżacji - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedzieli

Bielszowice,Ruda Śląska

189 900 zł41 m² 4 631,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w Bielszowicach. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - widna kuchnia - mieszkanie po odświeżeniu - dostępne od zaraz - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszynowa

Halemba,Ruda Śląska

179 900 zł35 m² 5 140 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy bardzo ustawne mieszkanie 2 pokojowe. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - duża, widna kuchnia - balkon - mieszkanie do własnej aranżacji - niskie opłaty 320 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Halemba,Ruda Śląska

259 000 zł48 m² 5 412,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe w Halembie I. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje, - salon z balkonem, - kuchnia z oknem, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

185 000 zł34 m² 5 377,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na Halembie. Dlaczego warto je kupić? - mieszkanie po remoncie - przestronne i funkcjonalne - dostępne praktycznie od zaraz - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedzieli

Bielszowice,Ruda Śląska

195 000 zł45 m² 4 362,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne i klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe w Bielszowicach. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - balkon - mieszkanie dostępne od zaraz - w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

199 900 zł38 m² 5 260,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe na Halembie. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - widna kuchnia z oknem - mieszkanie do własnej aranżacji - niskie opłaty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bykowina,Ruda Śląska

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** rezerwacja!*** Jesteśmy po umowie przedwstępnej Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wirtualnym spacerem. Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

209 900 zł44 m² 4 770,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe na Halembie! Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - balkon - osobna kuchnia z oknem - mieszkanie do własnej aranżacji - 2 piętro w ocieplonym bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Nowy Bytom,Ruda Śląska

185 000 zł46 m² 4 030,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie 2 pokojowe. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - łazienka po remoncie - kuchnia otwarta na salon - wszystkie meble widoczne na zdjęciach w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda,Ruda Śląska

224 000 zł53 m² 4 194,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

***rezerwacja*** Po podpisaniu umowy przedwstępnej Mam przyjemność przedstawiać Państwu to ładne i przytulne mieszkanie znajdujące się w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Godula.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szyb Powietrzny

Ruda,Ruda Śląska

275 000 zł49 m² 5 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda o powierzchni 49,34 m2 z balkonem plus piwnica. Dwa ustawne pokoje z dużą kuchnią w zielonej cichej lokalizacji to zdecydowanie fajne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 890 zł51 m² 37,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * w pełni wyposażone * pachnące nowością * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! * jedno mieszkanie 51 m2 dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratowników

Nowy Bytom,Ruda Śląska

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe, wyposażone mieszkanie o metrażu 46 m2 po generalnym remoncie w stylu loft. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Wirek,Ruda Śląska

190 000 zł39 m² 4 848 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o powierzchni 39,19 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek wśród zieleni bez zgiełku i ruchu ulicznego. Lokal mieści się na drugim piętrze, mieszkanie środkowe ciepłe, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworaka

Czarny Las,Ruda Śląska

158 000 zł33 m² 4 807 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piechy

Orzegów,Ruda Śląska

244 999 zł50 m² 4 854,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W pięknej I cichej lokalizacji- C.O - BALKON - TYLKO U NAS! Witam, przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, przy ul. Ludwika Piechy na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

279 000 zł49 m² 5 720,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność przedstawić państwu mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Ruda. Mieszkanie jest w rewelacyjnej lokalizacji. Znajduje się w centralnej dzielnicy Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztolniowa

Bykowina,Ruda Śląska

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w bloku w niskiej zabudowie. Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Bykowina, ruda Śląska. Powierzchnia mieszkania to 48m2, dodatkowo przynależna piwnica.