Serce 0 Ulubione

Mieszkania Ruda Śląska Bykowina oś.Niebieskie Dachy

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

1 300 zł45,54 m² 28,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Energetyków 1c w Rudzie Śląskiej (halemba). Składa się z: pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł59,07 m² 4 553,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł35,67 m² 2 800,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł53,26 m² 2 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, wirek, ul. 1 maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m , położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

990 zł31 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Węglowej 1 w Rudzie Śląskiej. -Nieruchomość- powierzchnia 31 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,77 m² 67,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament klasy premium Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 36m z szerokim balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali podziemnej,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł18,90 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Rudzie Śląskiej, dzielnica Nowy Bytom. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku z odnowioną klatką schodową. Idealna inwestycja - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Gotowe mieszkanie po generalnym remoncie 2020| 2 niezależne pokoje | jadalnia z kuchnią umeblowana | łazienka | schowek i piwnica | centralna część miasta Rudy Śląskiej | 42 m | Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ulicy Joanny, w dzielnicy Orzegów, w Rudzie Śląskiej. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,35 m² 5 892,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej części Ruda Śląska, przy ulicy Leśnej. Lokal o powierzchni 47,35 m stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia