dowolna

Mieszkania do remontu Ruda Śląska - Oferty sprzedaży i najmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińska

Godula,Ruda Śląska

75 000 zł37 m² 2 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

*** super lokalizacja - dobra cena *** *** wolne od zaraz *** Idealne lokalizacyjnie mieszkanie - blisko szpitala na Goduli. Lokal stanowi pełna własność wraz z udziałem w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bykowina

Bykowina,Ruda Śląska

163 900 zł76 m² 2 156,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** super lokalizacja - optymalne 1 piętro *** *** do mieszkania przynależy ogrodzone miejsce parkingowe *** super oferta pod względem: lokalizacji, 1 piętra, pięknych 2 dużych balkonów, idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potyki

Bykowina,Ruda Śląska

75 000 zł37 m² 2 027,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 37 m2 w Rudzie Śląskiej - Bykowinie. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku. Dwa pokoje,oddzielna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Ruda Śląska

85 000 zł34 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Wirek na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

90 000 zł37 m² 2 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wysokim parterze, wymienione w wszystkich pomieszczeniach. Cały lokal przygotowany pod remont- można kafelkować, kłaść panele i równać ściany. Cena do ustalenia. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

65 000 zł39 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra cena - 68.000 zł za 39m 2 POLECAM - w spokojnej i zielonej okolicy do sprzedaży 2 pokojowy lokal mieszkalny - pełna własność z kuchnią i łazienką, na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pokoju

Nowy Bytom,Ruda Śląska

140 000 zł110 m² 1 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla koneserów - położone w Rudzie Śląskiej Nowym Bytomiu. Składa się z: -3 pokoi (2 dużych i 1 małego), -dużej kuchni ze spiżarką (obie z oknami), -łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Ruda Śląska

149 000 zł66 m² 2 257,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Wirku na osiedlu Paderewskiego. Składa się z 4 pokoi (jeden mały przejściowy), kuchni otwartej na pokój, łazienki z wc i przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Wirek,Ruda Śląska

94 000 zł36 m² 2 575,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Wirek (na pograniczu z Czarnym Lasem). Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Ruda Śląska

100 000 zł39 m² 2 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na osiedlu Mickiewicza w Rudzie Śląskiej Ruda1. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni bez okna, łazienki z wc i przedpokoju powierzchnia ok. 39 mkw. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

129 000 zł100 m² 1 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Ruda 1. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, 3 pokoi, łazienki z wc i przedpokoju powierzchnia użytkowa 81,87 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solidarności

Halemba,Ruda Śląska

90 000 zł38 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

** okazyjna cena - super lokalizacja ** polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanko, usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku mieszczącym się w ścisłym Centrum halemby - blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

110 000 zł61 m² 1 803,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Ruda Południowa. Składa się z 2 dużych pokoi (jeden przejściowy), kuchni z oknem, łazienki z wc (z oknem), przedpokoju i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

110 000 zł75 m² 1 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi! Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w czterorodzinnym domu, które jest ofertą wyjątkową zarówno pod względem lokalizacji jak i układu. Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

90 000 zł31 m² 2 903,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferta godna uwagi! Prezentujemy Państwu do sprzedaży kawalerkę, która jest ofertą wyjątkową zarówno pod względem lokalizacji jak i układu mieszkania. Kawalerka zlokalizowana jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielszowice

Bielszowice,Ruda Śląska

76 000 zł45 m² 1 688 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Bielszowicach. Składa się z 2 pomieszczeń o powierzchniach po 22 mkw powierzchnia mieszkania to 45 mkw. Mieszkanie do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielszowice

Bielszowice,Ruda Śląska

55 000 zł45 m² 1 222 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bykowina

Bykowina,Ruda Śląska

130 000 zł53 m² 2 452 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Starej Bykowinie na IV piętrze w 4ro piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

99 000 zł43 m² 2 302 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na osiedlu Jankowskiego w Rudzie Śląskiej Wirku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju powierzchnia ok. 42,78 mkw. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wirek

Wirek,Ruda Śląska

120 000 zł57 m² 2 105 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** uwaga - oferta W trakcie sprzedaży *** ***nowa oferta *** blok po termoizolacji ***

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solidarności

Halemba,Ruda Śląska

128 000 zł48 m² 2 677,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie bez Posrednikow! 128000 do negocjacji! Mieszkanie o powierzchni 47,8 m.kw, 2 piętro. 3 pokoje,kuchnia, łazienka z wc, przedpokoj. Okna wszystkie wymienione pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Godula

Godula,Ruda Śląska

113 500 zł38 m² 2 986,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu pozostaje sprzęt agd!~oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujace się na 6 piętrze w bloku. Lokal mieszkalny składa się z 2 komfortowych, słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orzegów

Orzegów,Ruda Śląska

39 000 zł64 m² 609 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska - Orzegów. Mozesz mieć fantastyczne mieszkanie za niewielkie pieniądze. Wystarczy, że włożysz 40 - 50 000 w remont kapitalny lokau użytkowego w kamienicy na rogu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Orzegów

Orzegów,Ruda Śląska

73 000 zł38 m² 1 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej dzielnica Orzegów, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięstwa

Ruda Śląska,śląskie

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ladne sloneczne mieszkanie z łazienka, wc do remontu. Duza piwnica. Okna nowe plastikowe. Ogrzewanie własne gazowe.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wirek

Wirek,Ruda Śląska

80 000 zł52 m² 1 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej, dzielnicy Wirek, usytuowane na parterze w 2- piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Ruda,Ruda Śląska

65 000 zł56 m² 1 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska Wolności 2 pokoje - 56m2 65.000 zł. Tanio! Mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Wolności, 2 pokoje, kuchnia, wc, piece, 1 pietro - 56 mkw, do remontu. Świetna lokalizacja. 65.000!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowy Bytom,Ruda Śląska

82 000 zł54 m² 1 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe w Rudzie śląskiej - Nowym Bytomiu o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze - w 3 piętrowej kamienicy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

o sprzedania mieszkanie w Rudzie Śląskie - Godula położone przy ulicy Modrzejewskiej o powierzchni 46,1 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

65 000 zł56 m² 1 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Ruda Śląska Centrum 2 pokoje - 56m2 65 tys.! mieszkanie w Centrum Rudy Śląskiej, 2 pokoje, kuchnia, wc, 1 pietro - 56 mkw, do remontu. Świetna lokalizacja. 65 tys.! - bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

139 000 zł50 m² 2 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ruda śląska 1~w naszej ofercie do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. prawie 50 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Objazdowa

Nowy Bytom,Ruda Śląska

200 000 zł62 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Witam, do sprzedania mam mieszkanie o powierzchni 62,11m2, 3 pokojowe na 3 piętrze budynku 4 piętrowego w bloku z lat 90tych. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ z oknami na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

79 000 zł56 m² 1 410 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Ruda Śląska 2 pokoje - 56m2 79 tys.! mieszkanie w Centrum Rudy Śląskiej, 2 pokoje, kuchnia, wc, 1 pietro - 56 mkw, do remontu. Świetna lokalizacja. 79 tys.! - bez pośredników. Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 2 piętrze bloku 4- piętrowego, położonego w Rudzie Śl. - halemba. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bykowina

Bykowina,Ruda Śląska

153 000 zł61 m² 2 508,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, usytuowane na parterze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Godula

Godula,Ruda Śląska

85 000 zł52 m² 1 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej w Goduli, usytuowane na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

115 000 zł43 m² 2 674,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej 1, usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Pokoju

Nowy Bytom,Ruda Śląska

87 000 zł37 m² 2 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie w Rudzie Śląskiej Nowym Bytomiu przy ul. Pokoju: 2 pokoje (w tym jeden o powierzchni 19,30 m2 z balkonem), widna kuchnia, przedpokój, wykafelkowana łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Bytom

Nowy Bytom,Ruda Śląska

87 000 zł37 m² 2 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,85 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej dzielnica Nowy Bytom, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bykowina

Bykowina,Ruda Śląska

73 000 zł38 m² 1 921,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Panstwu mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bykowinie ( Niedźwiedziniec)-38m w cenie 73 000 zł.Mieszkanie znajduje sie na 3 piętrze 4 -ro piętrowego bloku w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Godula,Ruda Śląska

100 000 zł48 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest do remontu ale nie calkowitego. Znajduja sie 2 szafy w zabudowie jedna w małym pokoju a druga w przedpokoju. Na podłogach w pokojach sa panele. Jest dosc duzy balkon.