dowolna

Mieszkania umeblowane Ruda Śląska - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł38,20 m² 7 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lux po generalnym remoncie,balkon Z widok na zieleń. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej Polski.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku z cegły, ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobra lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,80 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek ul. Paderewskiego o powierzchni 54,80 m2. Lokal środkowy, okna na dwie strony świata. Duży balkon na stronę południową z piękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł31 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Rudzie Śląskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Emila Szramka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

465 000 zł57,80 m² 8 044,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, świetna lokalizacja, szybki dojazd a4/dtś. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł39 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w spokojnej części Ruda Śląska przy ul. Pordzika. Lokal gotowy do zamieszkania - bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

260 000 zł48,65 m² 5 344,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska, bykowina Funkcjonalne mieszkanie z ustawnymi pokojami, dużą ilością światła oraz praktycznym układem pomieszczeń. Nieruchomość położona w spokojnej części Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł32,87 m² 5 415,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Rudzie Śląskiej Czarny Las. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 37,29 m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35,70 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Ruda Śląska, ul. Tiałowskiego. Do wynajęcia nowoczesne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze. Lokal jest środkowy, jednostronny, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł48,04 m² 5 618 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do wynajęcia lub sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość o powierzchni 48,04 m znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł49,80 m² 5 080,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 61,30 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,44 m² 8 413,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, do którego będziesz mógł się wprowadzić od razu po zakupie? - zatrzymaj się! Ta oferta może Ci się spodobać. Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,40 m² 5 581,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,40 m , zlokalizowanego w atrakcyjnej części Rudy Śląskiej - w dzielnicy Nowy Bytom, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł52,07 m² 4 991,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Gotowe do wprowadzenia lub do odświeżenia, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07m , położone blisko parku i w blisko komunikacji, w Rudzie Śląskiej - Goduli przy ul. Karola Goduli.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 zł41,32 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie sytuowane na ostatnim (czwartym) piętrze w niskiej zabudowie o powierzchni 41,32 m , położone w spokojnej i zielonej części Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł91,28 m² 3 494,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 90 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Bielszowice,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,42 m² 6 170,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,50 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Paderewskiego o powierzchni 63,50 m2. Idealne dla rodziny z dziećmi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż : -ruda Śląska,osiedle powstańców -63m -3 niezależne pokoje -lazienka i wc osobno -pelne wyposażenie -3 piętro -okna pcv -ogrzewanie miejskie -ciepla woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,70 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Godula. Miejsce parkingowe zamykane szlabanem. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł46,92 m² 5 498,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Zobacz film: Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej - Bykowina, ul. Pordzika. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

455 000 zł59,67 m² 7 625,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie z balkonem, sprzedawane z pełnym wyposażeniem w cenie. Lokal jest gotowy do zamieszkania i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Bzów w Rudzie Śląskiej. Lokal znajduje się na parterze w niskim, ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł34 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz kawalerki, która połączy wysoki standard z funkcjonalnością idealnej na Twój start lub jako pewna inwestycja pod wynajem? To właśnie ta Alternatywa może być Twoim strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46,43 m² 7 301,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży nowocześnie urządzone i kompleksowo wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł40,54 m² 5 772,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do odświeżenia lub wprowadzenia, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,54 m , położone na 2 piętrze, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Rudy Śląskiej - Rudzie 1 przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52,96 m² 5 947,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice 53 m Parter Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,44 m² 8 413,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł48,70 m² 5 441,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ruda Śląska, ul. Styczyńskiego Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * 3 duże pokoje * 2 minuty do wyjazdu na A4 * w pobliżu sklepy, piekarnia, fryzjer i . wszystko co potrzebne do życia * tylko jedno mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyobraź sobie, że wracasz z pracy, parkujesz w spokojnej, zielonej części Rudy Śląskiej, wchodzisz do ocieplonego, kameralnego bloku z cegły a na drugim (ostatnim) piętrze czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł37,70 m² 6 074 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szymański Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę przytulne mieszkanie o powierzchni 37,70 m zlokalizowane przy ul. Adama Mickiewicza 6 w Rudzie Śląskiej dzielnicy ruda, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,80 m² 6 606,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 49,8 m 3 pokoje, 4 piętro Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,8 m , położone przy ul. Podlas. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Rudzie Śląskiej od sierpnia! Dwa pokoje po generalnym remoncie. Mieszkanie urządzone i wyposażone do zamieszkania. Cicha spokojna okolica. Lokal środkowy bardzo ciepły,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz trzypokojowego mieszkania do wprowadzenia, to jest mieszkanie dla Ciebie. Sprzedam zadbane mieszkanie 54 m w Rudzie Śląskiej przy ul. Dunikowskiego, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 38-metrowe mieszkanie spółdzielcze-własnościowe , po generalnym remoncie , zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy w cenionej dzielnicy Godula. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł94,65 m² 4 173,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł60,90 m² 37,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ruda śląska -ul. Wschodnia M4 po remoncie, umeblowane Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60,9m2, położone na IV piętrze w Rudzie Śląskiej- ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 52 m - Ruda Śląska Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53,26 m² 6 571,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m , położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej.