dowolna

Mieszkania z prawem własności Ruda Śląska - Lista ofert

140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

325 000 zł53 m² 6 109,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,20m2 w skład którego wchodzą: - salon - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Wirek,Ruda Śląska

119 000 zł34 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o powierzchni 34,3 m kw. na 1 piętrze. Do generalnego remontu! Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

139 900 zł48 m² 2 914,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowy Bytom

Nowy Bytom,Ruda Śląska

310 000 zł61 m² 5 115,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Parkowej o powierzchni 60,60 m2, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy. Cena mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: - kuchnia otwarta na słoneczny salon - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc W mieszkaniu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Ruda Śląska,śląskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Witaj! Poszukujesz jasnego, ustawnego mieszkania w Rudzie Śląskiej? Świetnie, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu mieszkania i kontaktu! Mieszkanie: składa się z trzech pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Bytom

Nowy Bytom,Ruda Śląska

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Księdza Jana Szymały o powierzchni 38,00 m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podlas

Godula,Ruda Śląska

133 000 zł32 m² 4 130 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka w Rudzie Śląskiej od zaraz. Powierzchnia 32,20 m2 na wysokim parterze z balkonem to idealna oferta dla osób poszukujących małego lokum. Lokalizacja świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Ruda,Ruda Śląska

299 000 zł53 m² 5 639,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży bardzo ładnie urządzone i przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej, stare Osiedle ul. Zwycięstwa. Lokal ma powierzchnię 53,02 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bykowina

Bykowina,Ruda Śląska

132 000 zł30 m² 4 357,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży obejmuje mieszkanie o pow. użytkowej 30,29 m2 zlokalizowane na 2 piętrze wieżowca (ruda Śląska - Bykowina). Dwa pokoje, ślepa kuchnia i łazienka z wc - wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymały

Nowy Bytom,Ruda Śląska

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bez wkładu finansowego, do wprowadzenia! Oferuję Państwu do sprzedaży nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej, nowy Bytom, ul. Szymały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Ruda Śląska,śląskie

160 000 zł43 m² 3 715,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Raciborskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,06 mkw, obecnie składające się z jednego dużego pokoju o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleśna

Nowy Bytom,Ruda Śląska

239 000 zł54 m² 4 451,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! agencyjnej! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Szukasz przestronnego mieszkania do wejścia? Interesuje Cię dogodna lokalizacja? Idealne jako inwestycja na wynajem Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bykowina

Bykowina,Ruda Śląska

289 000 zł70 m² 4 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,54 m2, - całkowitej ok. 70 m2 na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji. Poziom I: - salon o pow. 18,70 m2 - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara

Godula,Ruda Śląska

227 000 zł48 m² 4 708 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,22 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula to zdecydowanie atrakcyjna oferta nie tylko pod względem lokalizacji ale również pod względem metrażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

148 000 zł30 m² 4 866,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz M2 do zamieszkania - ta kawalerka jest dla ciebie! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie (kawalerka) o pow. 25,9 m2 położone na 3 piętrze w bloku (ruda śląska halemba) Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fojkisa

Orzegów,Ruda Śląska

203 900 zł50 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w okazyjnej cenie na ul. Walentego Fojkisa w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,47 m2 na drugim piętrze to zdecydowanie idealna oferta dla klientów poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzegowska

Orzegów,Ruda Śląska

1 100 zł35 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania -urządzona kawalerka. Mieszkanie do wynajęcia w Rudzie Ślaskiej o powierzchni 35 m2 na drugim piętrze w pełni urządzone to oferta dla osób poszukujących mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Katowicka

Bykowina,Ruda Śląska

289 000 zł68 m² 4 279 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 51,54 m2 plus poddasze użytkowe około 16m2 to zdecydowanie bardzo dobra inwestycja dla osób szukających własnego M w lokalizacji świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Bytom

Nowy Bytom,Ruda Śląska

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Bytom

Nowy Bytom,Ruda Śląska

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 338m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypailnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolenia

Nowy Bytom,Ruda Śląska

1 400 zł48 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane o powierzchni 47,60 m2 od zaraz na wynajem. 2 pokoje, widna duża kuchnia, łazienka, przedpokój, loggia. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworaka

Czarny Las,Ruda Śląska

159 000 zł33 m² 4 837 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 32,87 m2 z balkonem i windą. Lokal znajduje się w bardzo ładnej okolicy z dala od zgiełku i ruchu ulicznego. Zaletą tego małego lokum jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brygadzistów

Bykowina,Ruda Śląska

159 999 zł33 m² 4 812 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż bardzo jasną i ustawną kawalerkę, usytuowaną w niskim czteropiętrowym bloku po termomodernizacji z nową windą. Mieszkanie znajduje się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tiałowskiego

Godula,Ruda Śląska

239 000 zł57 m² 4 184,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Szukasz przestronnego mieszkania do wejścia? Interesuje Cię dogodna lokalizacja? Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ruda

Ruda,Ruda Śląska

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 w skład którego wchodzą: - 2 sypialnie - salon - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzów

Ruda,Ruda Śląska

269 000 zł50 m² 5 337 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda ul. Bzów to zdecydowanie poszukiwana lokalizacja nie tylko ze względów bliskiej odległości do szkoły, przedszkola jak również kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brygadzistów

Bykowina,Ruda Śląska

950 zł31 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina z dużym balkonem plus winda to zdecydowanie bardzo wygodne rozwiązanie dla osób poszukujących małego lokum z takimi udogodnieniami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworaka

Nowy Bytom,Ruda Śląska

158 000 zł33 m² 4 807 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarotek

Nowy Bytom,Ruda Śląska

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe na parterze w niskim bloku. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - osobna kuchnia z oknem (możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ruda południowa,Ruda Śląska

175 000 zł40 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę w Rudzie 1. Dlaczego warto ją kupić? - mieszanie po remoncie - nowe instalacje - piec gazowy dwufunkcyjny - dostępne od zaraz - niskie opłaty tylko 270.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Wirek,Ruda Śląska

204 000 zł48 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie na Wirku. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje, - duży balkon, - widna kuchnia z jadalnią, - mieszkanie do własnej aranżacji, - blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sejmu Śląskiego

Halemba,Ruda Śląska

199 900 zł35 m² 5 711,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze w spokojnej dzielnicy. Dlaczego warto je kupić? - mieszkanie ustawne i widne - spora kuchnia z meblami w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowiecka

Kochłowice,Ruda Śląska

275 000 zł56 m² 4 942,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe na ul. Łowieckiej w Kochłowicach. Dlaczego warto je kupić? - 3 niezależne pokoje - kuchnia z oknem - mieszkanie do wejścia od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszynowa

Halemba,Ruda Śląska

179 900 zł35 m² 5 140 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy bardzo ustawne mieszkanie 2 pokojowe. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - duża, widna kuchnia - balkon - mieszkanie do własnej aranżacji - niskie opłaty 320 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Halemba,Ruda Śląska

259 000 zł48 m² 5 412,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe w Halembie I. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje, - salon z balkonem, - kuchnia z oknem, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedzieli

Bielszowice,Ruda Śląska

195 000 zł45 m² 4 362,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne i klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe w Bielszowicach. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - balkon - mieszkanie dostępne od zaraz - w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

199 900 zł38 m² 5 260,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe na Halembie. Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - widna kuchnia z oknem - mieszkanie do własnej aranżacji - niskie opłaty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wirek,Ruda Śląska

219 000 zł58 m² 3 777,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Wirek. Powierzchnia: 57,97 m2 (mieszkanie pow: 54,50 m2; piwnica pow: 3,47 m2). Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

209 900 zł44 m² 4 770,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe na Halembie! Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - balkon - osobna kuchnia z oknem - mieszkanie do własnej aranżacji - 2 piętro w ocieplonym bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobieskiego

Ruda,Ruda Śląska

189 000 zł64 m² 2 953 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w wolnostojącym budynku w Rudzie Śląskiej na własność to zdecydowanie świetna okazja dla osób poszukujących własnego M z ogródkiem. Lokal o powierzchni 64 m2 posiada.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij