dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Ruda Śląska - Oferty sprzedaży i najmu

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowiecka

Kochłowice,Ruda Śląska

355 000 zł68 m² 5 210,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie 65 m z balkonem Ruda Śląska, kochłowice, ul. Łowiecka Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Ruda Śląska

252 900 zł39 m² 6 451,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Gotowe do wprowadzenia oraz niskie w utrzymaniu, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone na 10 piętrze wieżowca w świetnie skomunikowanej dzielnicy Rudy Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Orzegów,Ruda Śląska

115 000 zł38 m² 3 053,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum okolice Rynku w Rudzie Śląskiej Orzegów. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Ruda Śląska,śląskie

275 000 zł59 m² 4 628,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w bloku w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych pokoi kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielszowicka

Bielszowice,Ruda Śląska

297 000 zł59 m² 5 039,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,94 m , zlokalizowane na trzecim piętrze budynku po termomodernizacji w Rudzie Śląskiej przy ul. Bielszowickiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe meble + agd w cenie = gotowe do zamieszkania Mieszkanie w trakcie generalnego remontu. Zdjęcia przedstawiają nasze zakończone inwestycje. Możliwość oglądania już teraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Orzegów,Ruda Śląska

199 000 zł57 m² 3 479,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

2 pokoje + balkon - blok, co miejskie Możliwość 3 pokoi Wolne od zaraz mieszkanie 2-pokojowe duże mieszkanie 2 piętro w niskim w budynku po termomodernizacji Mieszkanie wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wirek,Ruda Śląska

220 000 zł51 m² 4 320,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej o powierzchni użytkowej 50,92 m2 znajdujące się na 2 drugim piętrze składające się z: salonu, kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fojkisa

Orzegów,Ruda Śląska

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie Ruda Śląska godula/orzegów, ul. Fojkisa idealne dla rodziny! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zabrzańska

Ruda południowa,Ruda Śląska

229 000 zł39 m² 5 935,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od właściciela. Oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38,58 m2, usytuowane na 1. piętrze w Rudzie Śląskiej przy ulicy Zabrzańskiej. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

219 000 zł41 m² 5 328,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum w Rudzie Śląskiej Wirek. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 43,01 m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piechy

Orzegów,Ruda Śląska

298 500 zł63 m² 4 738 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 63.00 m2 do zamieszkania bez większych nakładów finansowych w Rudzie Śląskiej. Lokal na pięknym osiedlu z bardzo dobrą komunikacją z ościennymi miastami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruda,Ruda Śląska

636 000 zł62 m² 10 258,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do dn. 15.07.1025 Na sprzedaż Apartament 3 pokoje - 62 mkw mieszkanie - 40 mkw balkon - 3 pokoje - wys. pomieszczeń 2,8 m - ogrzewanie miejskie podłogowe - woda ciepła i zimna miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Bytom,Ruda Śląska

210 000 zł46 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom przy Rynku. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 48,90 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

125 000 zł39 m² 3 240,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Godula. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 38,57 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Halemba,Ruda Śląska

198 000 zł38 m² 5 224,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 niezależne pokoje - Osobna kuchnia z dużym oknem! Mieszkanie w sercu Halemby - idealne na start, pod wynajem lub na flipa Lokalizacja: ruda Śląska, ul. Lexa 9a - Halemba Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Halemba,Ruda Śląska

320 000 zł54 m² 5 879,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Urokliwe 3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią, usytuowane blisko lasu! Nieruchomość położona w Rudzie Śląskiej, w atrakcyjnej dzielnicy Halemba. Lokalizacja oferuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruda,Ruda Śląska

378 000 zł43 m² 8 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ruda Śląska - Ruda - ul. Norwida - idealne - Mieszkanie do zamieszkania Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania od zaraz - wysoki parter, 43 m Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szramka

Bykowina,Ruda Śląska

217 000 zł31 m² 7 022,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Komfortowa kawalerka 30,9 m z dużym balkonem Ruda Śląska, ul. Szramka Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,9 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Objazdowa

Nowy Bytom,Ruda Śląska

149 000 zł28 m² 5 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Ruda Śląska, ul. Objazdowa 3a Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Objazdowej 3a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

419 000 zł61 m² 6 914,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,6 m2, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek), przy ul. Jankowskiego 16C. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skłodowskiej-Curie

Ruda,Ruda Śląska

80 000 zł40 m² 1 329,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze jednopiętrowej kamienicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radoszowska

Ruda,Ruda Śląska

134 000 zł52 m² 2 573,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż: lokal mieszkalny 52,07 m Ruda Śląska, ul. Radoszowska 123 Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny położony na parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sztygarska

Bykowina,Ruda Śląska

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 59 m z balkonem Ruda Śląska, bykowina Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m w Rudzie Śląskiej Bykowina, ul. Sztygarska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tiałowskiego

Godula,Ruda Śląska

135 000 zł33 m² 4 081 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula w zadbanej kamienicy z miejskim centralnym. Lokal usytuowany na parterze przeszedł generalny remont. Powierzchnia 33,08 m2. Dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Nowy Bytom,Ruda Śląska

199 999 zł50 m² 3 968,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Nowy Bytom, ul. Krasickiego. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie , położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji Nowy Bytom, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

143 000 zł36 m² 4 004,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Godula. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 35,71 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Energetyków

Halemba,Ruda Śląska

248 000 zł48 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na las 48 m , 4. piętro. Cena: 248 000 zł Lokalizacja: ruda Śląska, halemba, ul. Energetyków 7a Mam do zaoferowania jasne, ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Bykowina,Ruda Śląska

330 000 zł80 m² 4 103,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Proszę o kontakt wyłącznie osoby prywatne. Dziękuję agencjom nieruchomości i firmom zajmującym się świadectwami energetycznymi - nie jestem zainteresowana współpracą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Halemba,Ruda Śląska

175 000 zł36 m² 4 798,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przytulna urządzona kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowana na 3. piętrze w ocieplonym i zadbanym bloku. Nad mieszkaniem znajduje się strych, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

229 000 zł36 m² 6 289 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchni 36,41 m2 od zaraz. Lokal znajduje się w Rudzie Śląskiej dzielnica Halemba. Dwa pokoje z osobną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

194 900 zł36 m² 5 404,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Położone w świetnej lokalizacji, na parterze, blisko lasu, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,06 m , zlokalizowane w najbardziej pożądanej dzielnicy Rudy Śląskiej - Halembie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zabrzańska

Ruda południowa,Ruda Śląska

219 000 zł39 m² 5 676,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Oferta bezpośrednio od właściciela. Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie o powierzchni 38,58 m , usytuowane na 1. piętrze w Rudzie Śląskiej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Godula,Ruda Śląska

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie w Rudzie Śląskiej ( Godula) - 56 mkw + 9 mkw piwnica - 3 pokoje (nieprzechodnie) - duży przestronny balkon - mieszkanie do własnej aranżacji - dobra lokalizacja Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

197 000 zł39 m² 5 103,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Położone w uroczej lokalizacji niedaleko dtś, to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączenia wygody z możliwościami remontu według własnych preferencji. Miłośnikom aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fitelberga

Wirek,Ruda Śląska

299 000 zł43 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w Rudzie Śląskiej przy ul. Fitelberga 12C. Mieszkanie o powierzchni 42,9 m2 znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brygadzistów

Bykowina,Ruda Śląska

229 000 zł43 m² 5 350,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferta bezpośrednio od właściciela. Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,8m z dwoma ustawnymi pokojami w spokojnej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piernikarczyka

Bielszowice,Ruda Śląska

164 000 zł26 m² 6 261,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości: * po generalnym remoncie, * niskie koszty eksploatacyjne, * ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska Kawalerka na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Bykowina,Ruda Śląska

270 000 zł48 m² 5 642,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa negocjacja ceny oraz wyposażenia. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji. _____________ Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe 47,85 m przy ulicy Katowickiej w dzielnicy Bykowina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Ruda południowa,Ruda Śląska

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ruda Śląska - mieszkanie M3 o powierzchni 57 m2 Cena: 290 000 zł Powierzchnia: 57 m2 Piętro: parter (blok 2-piętrowy, po termomodernizacji) Opis mieszkania: na sprzedaż mieszkanie M3, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lexa

Halemba,Ruda Śląska

205 000 zł38 m² 5 408,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie w sercu Halemby - idealne na start, pod wynajem lub na flipa Lokalizacja: ruda Śląska, ul. Lexa 9a - Halemba Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,90 m ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij