dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Ruda Śląska - Sprzedaż i najem

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

149 900 zł28 m² 5 353,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji O mieszkaniu Na sprzedaż słoneczna, cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł51 m² 9 605,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Marzysz o mieszkaniu gotowym do wprowadzenia, bez zbędnych remontów, za to z klimatem, spokojem i jakością, której próżno szukać gdzie indziej? Oto 51 m komfortu, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

285 900 zł52,62 m² 5 433,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ruda Śląska, godula | Przestronne Mieszkanie 52,62 m | 3 pokoje | 3 Piętro | Balkon Przedstawiamy funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,62 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł28,88 m² 8 999,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie inwestycyjne lub do własnego zamieszkania, kawalerka z wydzieloną przestrzenią na sypialnię. Uwaga przy zakupie mieszkania w celach inwestycyjnych pomoc w znalezieniu najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53,18 m² 8 461,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie! Co wyróżnia tą ofertę? - balkon o powierzchni 6m2 - miejsce parkingowe za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

265 500 zł31,20 m² 8 509,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne lub do własnego zamieszkania 2 pokoje (sypialnia plus salon z kuchnią). Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu bloków po termomodernizacji z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł107,97 m² 5 547,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja stan deweloperski dwupoziomowy apartament ruda śląska - kochłowice, ul. Reja 16b/2 bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Kochłowice,Ruda Śląska

1 150 zł36 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duża kawalerka z balkonem - Ruda Śląska Kochłowice Dzień dobry, oferuję do wynajęcia dużą, słoneczną kawalerkę po remoncie , zlokalizowaną w Rudzie Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda,Ruda Śląska

670 000 zł65 m² 10 290,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 65 m | balkon | piwnica 7 m | Ruda Śląska Opis ogłoszenia: szukasz komfortowego mieszkania w Rudzie Śląskiej ze świetnym dojazdem do Katowic ? Oferuję do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Godula,Ruda Śląska

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2- pokojowego mieszkania Dostępne od połowy kwietnia oglądanie mieszkania dostępne 14-15 kwiecień.Prosze o zostawienie numeru telefonu,oddzwonię lub odpiszę. Więcej na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ruda,Ruda Śląska

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! Na sprzedaż lub wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,00m zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Modrzejewskiej. Cena do negocjacji. Oferujemy Państwu przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brańskiego

Ruda,Ruda Śląska

2 700 zł47 m² 57,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie 47 m z dużym ogródkiem i tarasem Ruda Śląska, ul. Wiktora Brańskiego 101 Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 47,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brańskiego

Ruda,Ruda Śląska

2 700 zł47 m² 57,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poloczka

Bykowina,Ruda Śląska

279 000 zł52 m² 5 331,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z balkonem w miejscowości Ruda Śląska - Bykowina przy ulicy Poloczka o powierzchni użytkowej 48,65m2 (dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunajewskiego

Ruda,Ruda Śląska

1 800 zł100 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ruda Śląska, dunajewskiego! Do wynajęcia piękne czteropokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2. Piętro 2. Blok lata 60-te, spokojne osiedle, parking ogólnodostępny. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tunkla

Kochłowice,Ruda Śląska

309 900 zł54 m² 5 689,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54,47 m2, znajdujące się na I piętrze w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy. Układ pomieszczeń: ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

312 000 zł49 m² 6 413,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio | 2 Pokoje | Gotowe do wejścia | 312 000 zł Na sprzedaż wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,65 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej (bykowina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda,Ruda Śląska

1 400 zł38 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda o powierzchni 37,9 m2 na drugim piętrze z balkonem. Blok po modernizacji, mieszkanie po generalnym remoncie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owocowa

Godula,Ruda Śląska

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy ul. Owocowej 4 w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kochłowice,Ruda Śląska

365 000 zł120 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania w kamienicy o powierzchni użytkowej 91,52m2 (dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goduli

Godula,Ruda Śląska

249 000 zł130 m² 1 913 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1912

Nowa atrakcyjna cena! Idealne miejsce na kancelarię, biuro nieruchomości, gabinety terapeutyczne. Ofert a dla inwestora jak również osób prywatnych które lubią przestronne mieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joanny

Godula,Ruda Śląska

1 700 zł29 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula Przytulna kawalerka o powierzchni 29 m2. Mieszkanie wyposażone kompleksowo w nowe rzeczy na gwarancji łącznie z klimatyzacją. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bykowina,Ruda Śląska

381 900 zł55 m² 6 999,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne, 3 pokoje z balkonem! Świetna lokalizacja | Ruda Śląska ul. Józefa Pordzika zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Wirek,Ruda Śląska

255 000 zł54 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,40 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rudy Śląskiej - dzielnicy Wirek, przy ul. J. Curie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Bykowina,Ruda Śląska

198 000 zł41 m² 4 842,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Extra oferta*** ruda śląska*** bykowina*** okolice dunikowskiego*** M3 *** 40,89m2 *** Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,89m2 (36,89m2 - powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Nowy Bytom,Ruda Śląska

189 900 zł45 m² 4 448 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie 44,70 m | Ruda Śląska Nowy Bytom | ul. Niedurnego. Mieszkanie funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m , położone na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tunkla

Ruda Śląska,śląskie

1 500 zł37 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne (sw) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Wirek,Ruda Śląska

395 000 zł109 m² 3 623,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży metraż w klasycznej zabudowie miejskiej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 109 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul. Głównej w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brańskiego

Ruda,Ruda Śląska

2 900 zł47 m² 61,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Halemba,Ruda Śląska

185 000 zł33 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w Rudzie Śląskiej - dzielnica Halemba na sprzedaż. Mieszkanie wymaga remontu - choć można wejść i zamieszkać - Ty decydujesz. Układ mieszkania: jasny salon idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 990 zł51 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Tel: * w pełni wyposażone * klimatyzowane * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! Dwupokojowe, nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

1 100 zł31 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina z dużym balkonem plus winda to zdecydowanie bardzo wygodne rozwiązanie dla osób poszukujących małego lokum z takimi udogodnieniami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chebzie,Ruda Śląska

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Nowobytomskiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 80 m2, znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Orzegów,Ruda Śląska

270 000 zł51 m² 5 302 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,92 m2 od zaraz. Lokal znajduje się na zielonym urokliwym osiedlu z dala od zgiełku i ruchu ulicznego. Mieszkanie do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

179 000 zł24 m² 7 584,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznej kawalerki zlokalizowanej na 3 piętrze w 4- piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plebiscytowa

Bykowina,Ruda Śląska

145 000 zł31 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta *** ruda śląska *** bykowina *** plebiscytowa *** M2 *** 31m2 *** Przedstawiam Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2. Mieszkanie położone jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

215 000 zł52 m² 4 095 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

********. R E Z E R W A C J A ********* Na sprzedaż mieszkanie w Rudzie Śląskiej (dzielnica Nowy Bytom) przy ulicy Chorzowskiej stanowiące odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ruda,Ruda Śląska

349 900 zł43 m² 8 137,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m , które przeszło kompleksowy remont. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, co zapewnia komfortową przestrzeń dla całej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Ruda,Ruda Śląska

509 000 zł100 m² 5 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dziś dajemy możliwość aby Ruda Śląska stała się Twoim inwestycyjnym strzałem w 10! Oferta mieszkania pod pracowników -> roi 21% w skali roku. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbe

Godula,Ruda Śląska

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja nowa cena przytulne mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - ruda śląska godula, ul. Kolbego 6 Opis oferty: na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,10 m ,.