Mieszkanie Ruda Śląska

Bykowina, Ruda Śląska, śląskie

  • 260 000 zł
  • 48,65 m²
  • 5 344,30 zł/m²

Zdjęcie

Angelika Krzempe...

Skontaktuj się

Mieszkanie Ruda Śląska

Bykowina, Ruda Śląska, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

260 000 zł

48,65 m²

5 344,30 zł/m²

Mieszkanie Ruda Śląska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

260 000 zł 48,65 m² 5 344,30 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 260 000 zł (5 344,30 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48,65 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 890 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Zboralscy Group Realty, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ZG488435

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ruda Śląska, Bykowina

Funkcjonalne mieszkanie z ustawnymi pokojami,
dużą ilością światła oraz praktycznym układem pomieszczeń.
Nieruchomość położona w spokojnej części Rudy Śląskiej - Bykowinie.
Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli, punktów usługowych oraz komunikacji miejskiej.

W okolicy znajdują się również tereny zielone i rekreacyjne. (...)

Agent

Angelika Krzempek

783 890...

783 890 889

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Angelika Krzempek

783 890...

783 890 889

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została