Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Modrzejewskiej

Modrzejewskiej, Godula, Ruda Śląska, śląskie

  • 1 500 zł
  • 39,10 m²
  • 38,36 zł/m²

Mieszkanie, ul. Modrzejewskiej

Modrzejewskiej, Godula, Ruda Śląska, śląskie

zaktualizowane:
18 września 2025

1 500 zł

39,10 m²

38,36 zł/m²

Mieszkanie, ul. Modrzejewskiej

Zaktualizowane: 18 września 2025

1 500 zł 39,10 m² 38,36 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
1 500 zł

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

1 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 500 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 39,10 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: dom wielorodzinny
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 1 500 zł / 1-krotność czynszu
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: AJON NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.09.2025
  •   numer ogłoszenia: AJN-MW-458

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ulicy Heleny Modrzejewskiej 3.

Tylko NAJEM OKAZJONALNY - umowa sporządzona u Notariusza.

Wynajem mieszkania na minimum rok .

Mieszkanie dostępne od już!

ZALETY MIESZKANIA:

- DOSKONAŁA LOKALIZACJA

- POWIERZCHNIA UŻYTKOWA 39m2

- MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE

Bardzo dobra lokalizacja ze względu na dostęp do komunikacji miejskiej. (...)

Kontakt

Agent

Andrzej Jonkisz

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Jonkisz

Pełna oferta agenta