Mieszkanie, ul. Tunkla

Tunkla, Kochłowice, Ruda Śląska, śląskie

  • 359 000 zł
  • 40,50 m²
  • 8 864,20 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Rodak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Tunkla

Tunkla, Kochłowice, Ruda Śląska, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

359 000 zł

40,50 m²

8 864,20 zł/m²

Mieszkanie, ul. Tunkla

Zaktualizowane: 11 maja 2026

359 000 zł 40,50 m² 8 864,20 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 359 000 zł (8 864,20 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 40,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: CARBON ESTATE, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 382424

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowe mieszkanie z charakterem w zabytkowej kamienicy

Z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, wykończone z duszą i charakterem mieszkanie o powierzchni 40,5 m², położone w dobrze skomunikowanej i spokojnej dzielnicy Rudy Śląskiej - Nowy Wirek w Kochłowicach. To idealna propozycja dla wymagających Klientów, ceniących sobie komfort, estetykę, bliskość natury oraz wysoki standard życia. (...)

Agent

Patryk Rodak

517 012...

517 012 333

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

517 012...

517 012 333

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy