dowolna

Nowe domy Ruda Śląska

10 ogłoszeń

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polna

Wirek,Ruda Śląska

250 000 zł121 m² 2 066,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kupno bezpośrednio od dewelopera, bez żadnych prowizji i podatku pcc. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Wirku ul. Olimpijska-Polna, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polna

Wirek,Ruda Śląska

275 000 zł121 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

330 000 zł125 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Promocja jesienna! Został już tylko jeden budynek w promocyjnej cenie. Kupno od dewelopera bez prowizji i podatku pcc. Strona: Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

365 000 zł125 m² 2 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Kupno od dewelopera bez prowizji i podatku pcc. Strona: Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach ul. Sudecka (granica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olimpijska

Wirek,Ruda Śląska

250 000 zł121 m² 2 066,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kupno bezpośrednio od dewelopera, bez żadnych prowizji. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Wirku ul. Olimpijska-Polna, znajdujący się na Osiedlu Brzozowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

365 000 zł125 m² 2 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatnie domy na osiedlu Grzybowa. Kupno od dewelopera bez prowizji i podatku pcc. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

365 000 zł125 m² 2 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatnie domy na osiedlu Grzybowa. Strona: osiedle-grzybowa pl Kupno od dewelopera bez prowizji i podatku pcc. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

390 000 zł125 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olimpijska

Wirek,Ruda Śląska

250 000 zł121 m² 2 066,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kupno bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Wirku ul. Olimpijska-Polna, znajdujący się na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

380 000 zł155 m² 2 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach ul. Sudecka (granica Katowice-Panewniki). Atrakcyjna lokalizacja, szybki dojazd do Katowice, gliwic, chorzowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

365 000 zł125 m² 2 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

380 000 zł155 m² 2 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

365 000 zł125 m² 2 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Rudzie Śląskiej Halembie (od strony Kochłowic). Położony wśród domów jednorodzinnych, blisko lasu. Dom o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

310 000 zł94 m² 3 297,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:156 m²

Nowy dom szeregowy o powierzchni 94 mkw. na działce o powierzchni 156 mkw. Położony na nowym osiedlu domów szeregowych położonym w Rudzie Śląskiej Halembie (kłodnicy). Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

288 000 zł94 m² 3 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Masz niepowtarzalną okazję wynegocjowania niższej ceny! Został ostatni dom o powierzchni ok. 94 mkw.+ garaż, Dom znajduje się na nowym osiedlu domów szeregowych położonym w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

380 000 zł138 m² 2 753,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

410 000 zł138 m² 2 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

410 000 zł138 m² 2 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

385 000 zł138 m² 2 789,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

375 000 zł138 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

385 000 zł138 m² 2 789,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

375 000 zł138 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł105 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:159 m²

Ostatni dom o powierzchni 105 mkw + garaż. Dom znajduje się na nowym osiedlu domów szeregowych położonym w Rudzie Śląskiej Halembie (kłodnicy). Doskonały dojazd do całej aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

375 000 zł138 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

380 000 zł138 m² 2 753,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Kochłowice,Ruda Śląska

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kochłowice

Kochłowice,Ruda Śląska

265 000 zł105 m² 2 523 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowe domy szeregowe położone w atrakcyjnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w atrakcyjnej cenie 265 tys. zł Doskonały dojazd do całej aglomeracji poprzez autostradę A4 (szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Kochłowice

Kochłowice,Ruda Śląska

265 000 zł105 m² 2 523 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

319 000 zł108 m² 2 945,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wybuduj z nami L-bungalow 108 czyli wygodny dom parterowy, oparty na przemyślanym i wypróbowanym projekcie. Przemyślany rozkład pomieszczeń zapewni harmonię, komfort i wygodę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

319 000 zł113 m² 2 819,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wybuduj z nami dom stylowy 113, który zaprojektowano dla całej rodziny, aby dać jej komfort i wygodę użytkowania. Jego obszerne i jasne pomieszczenia zapewniają pozytywną atmosferę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

349 000 zł117 m² 2 970,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wybuduj z nami dom Z ogrodem zimowym, który składa się z dużego salonu i kuchni na parterze oraz 3 pokoi i łazienki na piętrze. To, co czyni ten dom wyjątkowym, to przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chłopska

Halemba,Ruda Śląska

155 000 zł90 m² 1 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam połowę domu (całe piętro), w tym odrębne mieszkanie na piętrze 70 m (3 duże pokoje, kuchnia, łazienka), piwnica, strych, klatka schodowa. Pokoje w wymiarach 21, 18, 17 m;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grzybowa

Kochłowice,Ruda Śląska

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: Osiedle Grzybowa to zespół 37 eleganckich i nowoczesnych budynków szeregowych o powierzchni pomieszczeń ok. 110 m2 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochłowicka

Halemba,Ruda Śląska

299 000 zł103 m² 2 902,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Inwestycja realizowana jest przez prywatnego inwestora przy wykorzystaniu profesjonalnej firmy wykonawczej oraz materiałów wysokiej jakości. Obejmuje ona budowę 3 domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grzybowa

Kochłowice,Ruda Śląska

330 000 zł111 m² 2 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: Oferowany do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany jest na Osiedlu Grzybowa w Rudzie Śląskiej Kochłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młyńska

Halemba,Ruda Śląska

508 000 zł126 m² 4 031,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Pustak porotherm,ocieplony styropianem gr 10cm,tynk(możliwość wyboru koloru),dach dachówka Róben,okna dachowe Fakro,poddasze ocieplone wełną zabudowane płytami g-k,okna pcv wew. białe,zew. ciemny.