dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Ruda Śląska - Sprzedaż i wynajem

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

135 000 zł40,93 m² 3 298,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1-go maja 228. Budynek jest 3 kondygnacyjny a mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i zajmuje łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

213 900 zł46 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 46 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula od zaraz. Lokal czysty, zadbany dla niewymagających do zamieszkania od zaraz. Dla wymagających do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzów

Ruda południowa,Ruda Śląska

228 000 zł37 m² 6 212,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe, częściowo urządzone mieszkanie zlokalizowane w budynku Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który jest czterokondygnacyjny i posiada cztery klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Wirek,Ruda Śląska

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tiałowskiego

Godula,Ruda Śląska

195 000 zł61 m² 3 178,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do odświeżenia lub małego remontu, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością stworzenia 3 pokoi, o powierzchni 61,35m , położone w spokojnej okolicy blisko parku, w Rudzie Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pośpiecha

Bykowina,Ruda Śląska

289 000 zł49 m² 5 940,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,65 m , położone w kameralnej i spokojnej części Rudy Śląskiej Bykowina, przy ul. Pośpiecha. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ruda,Ruda Śląska

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! Na sprzedaż lub wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,00m zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Modrzejewskiej. Cena do negocjacji. Oferujemy Państwu przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyków

Wirek,Ruda Śląska

238 000 zł48 m² 4 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w Rudzie Śląskiej, w cenionej dzielnicy Halemba osiedle Halemba II. To idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokoju

Nowy Bytom,Ruda Śląska

232 000 zł47 m² 4 971,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,67 m , położone w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Nowy Bytom, przy ul. Pokoju. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lecha

Wirek,Ruda Śląska

220 000 zł47 m² 4 638,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z balkonem Ruda Śląska, wirek 3 pokoje z możliwością aranżacji na 2 Szukasz mieszkania z potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szyb Andrzeja

Wirek,Ruda Śląska

179 000 zł29 m² 6 226,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 28,75 m położona w doskonałej lokalizacji Ruda Śląska, dzielnica Wirek. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tiałowskiego

Ruda,Ruda Śląska

365 000 zł61 m² 5 985,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferuję częściowo wyposażone mieszkanie na I piętrze w piętrowym budynku przy ulicy Tiałowskiego 4 w Rudzie Śląskiej, dzielnica Ruda. Lokal mieszkalny posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Halemba,Ruda Śląska

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Stylowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Ruda Śląska, dzielnica Halemba, ul. Księdza Pawła Lexa Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

312 000 zł49 m² 6 413,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio | 2 Pokoje | Gotowe do wejścia | 312 000 zł Na sprzedaż wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,65 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej (bykowina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Bykowina,Ruda Śląska

229 900 zł32 m² 7 150,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 32,15 m2 w Rudzie Śląskiej (dzielnica Bykowina) zlokalizowanego przy ul. Katowickiej 156. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze (druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owocowa

Godula,Ruda Śląska

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy ul. Owocowej 4 w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goduli

Godula,Ruda Śląska

249 000 zł130 m² 1 913 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1912

Nowa atrakcyjna cena! Idealne miejsce na kancelarię, biuro nieruchomości, gabinety terapeutyczne. Ofert a dla inwestora jak również osób prywatnych które lubią przestronne mieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Halemba,Ruda Śląska

210 000 zł34 m² 6 104,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Halemby, przy ul. Energetyków. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Ruda Śląska,śląskie

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Balkon 10 m + Panorama miasta | 2 pokoje | po remoncie | od ręki | Wirek Szukasz gotowego mieszkania z dużym balkonem i pięknym widokiem na miasto ? Ta oferta może być idealna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda południowa,Ruda Śląska

270 000 zł51 m² 5 325,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,70 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Fiołków. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solidarności

Halemba,Ruda Śląska

259 000 zł38 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej - Halemba, na parterze niskiego bloku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chroboka

Bielszowice,Ruda Śląska

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, ciepłe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 2 piętrze w ocieplonym bloku. Informacje o lokalu: * 2 ustawne pokoje * 48 m * 2 piętro *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszynowa

Halemba,Ruda Śląska

330 000 zł47 m² 6 995,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedaż bez pośredników. Budek z 1968 roku wyremontowany, klatka wyremontowana, 4 piętro .Świetna lokalizacja. Bardzo blisko sklepy- żabka.biedronka.przedszkole.szkoła. Wejście do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bielszowicka

Wirek,Ruda Śląska

79 999 zł34 m² 2 341,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Okazja! mieszkanie W cenie garażu! sprzedaż tylko do końca stycznia! bez prowizji biura! Atuty nieruchomości: * Najtańsza kawalerka w Rudzie Śląskiej wg. ceny za m2; * Może służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joanny

Godula,Ruda Śląska

229 900 zł38 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Godula Biuro wisto Nieruchomości prezentuje przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plebiscytowa

Bykowina,Ruda Śląska

145 000 zł31 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta *** ruda śląska *** bykowina *** plebiscytowa *** M2 *** 31m2 *** Przedstawiam Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2. Mieszkanie położone jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ruda,Ruda Śląska

349 900 zł43 m² 8 137,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m , które przeszło kompleksowy remont. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, co zapewnia komfortową przestrzeń dla całej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista

Nowy Bytom,Ruda Śląska

250 000 zł47 m² 5 341,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Nowy Bytom, ul. Kolista 3. piętro Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie 3-pokojowe , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kolistej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Halemba,Ruda Śląska

179 000 zł34 m² 5 203,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Halemba, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

173 900 zł33 m² 5 270 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka do odświeżenia/remontu, położona w Rudzie Śląskiej - Wirku przy ul. Jankowskiego o powierzchni 32,30m w bloku po termomodernizacji z windą. Atuty nieruchomości: dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Nowy Bytom,Ruda Śląska

199 900 zł38 m² 5 288,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż bardzo jasne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80m2 zlokalizowane w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Nowy Bytom przy ul. Piotra Niedurnego. Możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedszkolna

Godula,Ruda Śląska

290 000 zł41 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 41,1 m - Ruda Śląska, godula Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bielszowicka

Wirek,Ruda Śląska

89 000 zł34 m² 2 605,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Atuty nieruchomości: * Najtańsza kawalerka w Rudzie Śląskiej wg. ceny za m2; * Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki dojazd do innych dzielnic rś i miast; aglomeracji Śląskiej-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

169 000 zł49 m² 3 480,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w centrum w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom przy Rynku. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 48,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

176 000 zł38 m² 4 632 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula o powierzchni 38,00 m2 od zaraz. Lokal posiada dwa pokoje z otwartą kuchnią na dwie strony świata; północ-południe. Od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

175 000 zł33 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka do własnej aranżacji, położona w centrum miasta o powierzchni 32,30m , zlokalizowana w Rudzie Śląskiej - Wirku przy ul. Jankowskiego. Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tiałowskiego

Godula,Ruda Śląska

219 900 zł61 m² 3 584,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do własnej aranżacji lub odświeżenia, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia 3 pokoi, o powierzchni 61,35m , zlokalizowane i w spokojnej okolicy blisko parku, w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

489 000 zł76 m² 6 400,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania nie wymagającego nakładu? Kochasz duże otwarte przestrzenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Ruda,Ruda Śląska

349 000 zł62 m² 5 636,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o trzech niezależnych pokojach, położone w Rudzie Śląskiej (dzielnica Ruda I) przy ul. Wolności 92C. Lokal znajduje się na 3. piętrze.