dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Ruda Śląska - Sprzedaż i wynajem

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

230 000 zł48,28 m² 4 763,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

**2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 maja świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł59,30 m² 5 227,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ruda Śląska, wirek, ul. Obrońców Westerplatte Przestronne mieszkanie o powierzchni 59,30 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

469 000 zł70,20 m² 6 680,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkania zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Halemba II, ul. Grabowa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł84,78 m² 4 116,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 84,78m2. Ruda Śląska Bielszowice ul.Kokota Mieszkanie składa się z dużej widnej kuchni, łazienki, wc , przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

229 000 zł34,50 m² 6 637,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Ruda Śląska, ul. Energetyków** Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na parterze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą tuż przy Rynku Ruda Śląska, ul. Niedurnego Szukasz mieszkania z potencjałem i świetnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,04 m² 5 391,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do wynajęcia lub sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość o powierzchni 48,04 m znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,90 m² 6 876,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie, położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Fitelberga 12C. Lokal o powierzchni 42,9 m , usytuowany na 3. piętrze niskiego bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł42,59 m² 5 282,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m , zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł37,81 m² 7 273,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy Ruda Śląska, ul: sasanek. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,81 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł86,08 m² 3 473,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,08 m , usytuowane na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Goduli. Nieruchomość łączy w sobie urok klasycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł42,78 m² 7 480,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Od razu zamieszkasz-2 pokojowe słoneczne mieszkanie z zielonym widokiem zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł60,90 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 54 m | Ruda Śląska, ul. 1 maja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , składające się z 3 niezależnych pomieszczeń, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 65 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 4 Piętro/l.pięter: 4/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł94,65 m² 4 173,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł90 m² 5 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł37,70 m² 5 965,52 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szymański Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę przytulne mieszkanie o powierzchni 37,70 m zlokalizowane przy ul. Adama Mickiewicza 6 w Rudzie Śląskiej dzielnicy ruda, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł91,50 m² 3 989,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 91,5 m , położone na parterze solidnej kamienicy przy ul. Tunkla w Ruda Śląska. Nieruchomość oferuje aż 4 pokoje, osobną kuchnię oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł34 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz kawalerki, która połączy wysoki standard z funkcjonalnością idealnej na Twój start lub jako pewna inwestycja pod wynajem? To właśnie ta Alternatywa może być Twoim strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł52,07 m² 4 991,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Gotowe do wprowadzenia lub do odświeżenia, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07m , położone blisko parku i w blisko komunikacji, w Rudzie Śląskiej - Goduli przy ul. Karola Goduli.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie, ruda Śląska - Halemba, ul. Adama Huloka 5 Przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na 3. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

209 990 zł34,50 m² 6 086,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Z potencjałem na 2 pokoje! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzchni 34,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł30,30 m² 6 237,62 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje po remoncie | 30,3 m | winda | piwnica | rezerwacja! Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł60,90 m² 3 169,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53,18 m² 8 461,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie! Co wyróżnia tą ofertę? - balkon o powierzchni 6m2 - miejsce parkingowe za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł65,50 m² 5 114,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (bykowina, niebieskie Dachy) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70,78 m² 5 213,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

198 900 zł57 m² 3 489,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ruda śląska-oferta na zasadach wyłączności , tylko W notus. Prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł35,81 m² 3 323,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,28 m² 4 763,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł54,74 m² 5 845,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,74 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rudy Śląskiej - na Halembie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,91 m² 6 032,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,50 m² 8 864,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie z charakterem w zabytkowej kamienicy Z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, wykończone z duszą i charakterem mieszkanie o powierzchni 40,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,40 m² 5 818,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Ruda Śląska, ul. Joliot-Curie 4 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 2 piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 38-metrowe mieszkanie spółdzielcze-własnościowe , po generalnym remoncie , zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy w cenionej dzielnicy Godula. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,40 m² 5 581,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,40 m , zlokalizowanego w atrakcyjnej części Rudy Śląskiej - w dzielnicy Nowy Bytom, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł94,65 m² 4 173,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł56 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 56 m Ruda Śląska Chebzie ul. Pawła 199 000 zł Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła, na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53,18 m² 8 461,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,50 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Paderewskiego o powierzchni 63,50 m2. Idealne dla rodziny z dziećmi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.