dowolna

Mieszkania w kamienicy Ruda Śląska - Lista aktualnych ogłoszeń

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

399 000 zł81 m² 4 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz ładnego mieszkania w pięknej kamienicy, to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ruda Śląska

Ruda,Ruda Śląska

194 000 zł41 m² 4 734,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Rudzie Śląskiej Ruda. Mieszkanie Z działką rekreacyjną 590 m2(działka dzierżawa) Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

169 000 zł49 m² 3 480,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w centrum w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom przy Rynku. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 48,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goduli

Godula,Ruda Śląska

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m2, położone w Rudzie Śląskiej- goduli przy ul. Goduli. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jadwigi

Orzegów,Ruda Śląska

499 000 zł82 m² 6 072,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowany 4-pak inwestycyjny o powierzchni 82,17 mkw położony w Rudzie Śląskiej- królowej Jadwigi. Lokal znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radoszowska

Kochłowice,Ruda Śląska

290 000 zł74 m² 3 918,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o przestrzeni z duszą, w której możesz stworzyć wnętrze według własnej wizji? To mieszkanie w klimatycznej kamienicy w sercu Kochłowic to niepowtarzalna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Staszica

Ruda,Ruda Śląska

98 000 zł26 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 26,34 m do remontu, przy ulicy Staszica w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i jest do całkowitego remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tiałowskiego

Godula,Ruda Śląska

219 900 zł61 m² 3 584,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do własnej aranżacji lub odświeżenia, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia 3 pokoi, o powierzchni 61,35m , zlokalizowane i w spokojnej okolicy blisko parku, w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda,Ruda Śląska

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w Rudzie Śląskiej od zaraz. Lokal po generalnym częściowym remoncie o powierzchni około 50 m2. Mieszkanie posiada własne centralne w piwnicy. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolbe

Godula,Ruda Śląska

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 38 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Maksymiliana Kolbe (ruda Śląska, godula). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub pary. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Węglowa

Chebzie,Ruda Śląska

279 000 zł72 m² 3 884,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jasne, przestronne, położone na parterze, 3 lub 4 pokojowe o powierzchni 71,82 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Węglowej. Do mieszkania przynależy blaszany garaż tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czarny Las,Ruda Śląska

175 000 zł35 m² 4 933,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na życzenie wysyłam wirtualny spacer - proszę o kontakt. Jasne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie (luty 2024) wykonanym na podstawie projektu architekta wnętrz. Idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

310 000 zł60 m² 5 132,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,40m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rencistów

Godula,Ruda Śląska

118 000 zł39 m² 3 047,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Ruda Śląska, ul. Rencistów 7 | 38,72 m2 Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,72 m2, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Chebzie,Ruda Śląska

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w cichej i dobrze skomunikowanej części Rudy Śląskiej - dzielnica Chebzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Owocowa

Godula,Ruda Śląska

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w Rudzie Śląskiej - Twoje spokojne miejsce na nowy start Cisza i spokój przy ulicy Owocowej Czasem najcenniejsze w mieszkaniu nie jest to, co w środku, ale to, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Chebzie,Ruda Śląska

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka z wydzielonym gabinetem o powierzchni 32 m , położona w cichej i świetnie skomunikowanej części Rudy Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Godula,Ruda Śląska

179 000 zł62 m² 2 874,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

0% prowizji! Lokal mieszkalny po częściowym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Godula w pobliżu Rynku. Do sprzedaży mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

326 000 zł60 m² 5 397,35 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolbe

Godula,Ruda Śląska

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie z ogrzewaniem miejskim Mieszkanie do kapitalnego remontu co stwarza duże możliwości aranżacji idealne na start jak i pod inwestycje Mieszkanie ma powierzchnię 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

177 000 zł61 m² 2 908,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej, nowy Bytom, ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

139 000 zł36 m² 3 852,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji i w kamienicy z klimatem? To może być idealna propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chorzowska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna kawalerka, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, przy ul. Chorzowska 13 Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 2 piętro Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czapli

Orzegów,Ruda Śląska

237 000 zł96 m² 2 458,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej Rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czapli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Kochłowice,Ruda Śląska

500 zł150 m² 3,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kamienicę o powierzchni 340m2 wraz z ogrodem |najem pod pracowników. Łącznie do dyspozycji 10 pokoi. Najem od osoby- 500zł netto-w tym są wliczone media na prąd, śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

149 000 zł40 m² 3 725,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dniach 20.08-31.08 przebywam na urlopie. Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Nowy Bytom, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolbe

Godula,Ruda Śląska

167 000 zł35 m² 4 757,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Gotowe do zamieszkania, 2 pokojowe, kameralne mieszkanie o powierzchni 35,10m , zlokalizowane blisko parku, w Rudzie Śląskiej - Goduli przy ul. Maksymiliana Kolbe. Atuty nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tunkla

Kochłowice,Ruda Śląska

155 000 zł40 m² 3 909,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego mieszkania w Rudzie Śląskiej, które może stać się waszym nowym, przytulnym domem czy inwestycją gwarantującą zwrot z wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

165 000 zł36 m² 4 634,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6m2 w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość znajduje się w kamienicy na drugim piętrze w dzielnicy Godula.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PCK

Bielszowice,Ruda Śląska

249 000 zł55 m² 4 560,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, bielszowicach, ul. Pck. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niedzieli

Bielszowice,Ruda Śląska

195 000 zł41 m² 4 750,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w zabytkowej kamienicy Ruda Śląska, bielszowice Na sprzedaż mieszkanie z duszą, położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rencistów

Godula,Ruda Śląska

950 zł22 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka , przy ul. Rencistów 1 w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy , na pierwszym piętrze. Doskonała lokalizacja , szybki i łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Kochłowice,Ruda Śląska

500 zł150 m² 3,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kamienicę o powierzchni 340m2 wraz z ogrodem |najem pod pracowników. Łącznie do dyspozycji 10 pokoi. Najem od osoby- 500zł netto-w tym są wliczone media na wodę, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Orzegów,Ruda Śląska

115 000 zł38 m² 3 053,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum okolice Rynku w Rudzie Śląskiej Orzegów. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wirek,Ruda Śląska

220 000 zł51 m² 4 320,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej o powierzchni użytkowej 50,92 m2 znajdujące się na 2 drugim piętrze składające się z: salonu, kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Staszica

Ruda,Ruda Śląska

99 000 zł26 m² 3 758,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w bardzo dogodnej lokalizacji, ruda Śląska - Śródmieście. Lokal znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku. W skład lokalu wchodzą pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

125 000 zł39 m² 3 240,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Godula. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 38,57 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Godula,Ruda Śląska

225 000 zł35 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Ruda Śląska, godula, ul. Ignacego Nowaka 12 Bezpośrednio od właściciela. Cena: 225 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

326 000 zł60 m² 5 397,35 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Kochłowice,Ruda Śląska

500 zł150 m² 3,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radoszowska

Kochłowice,Ruda Śląska

220 000 zł58 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Rudzie Śląskiej -.