dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Ruda Śląska - Lista ogłoszeń

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potyki

Bykowina,Ruda Śląska

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowe do wprowadzenia, położone na parterze w bloku, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,00 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej - Bykowinie ul. Potyki. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smołki

Ruda,Ruda Śląska

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nowoczesny apartament/segment zaprojektowany ze szczególną dbałością o detale w każdym calu. Dobrej jakości materiały, doskonałe wykończenie, podnoszą standard i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Energetyków

Halemba,Ruda Śląska

676 zł45 m² 15,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Rudzie Śląskiej, dzielnica Halemba. Lokalizacja: - ruda Śląska, ul. Energetyków 13a - Trzecie piętro - sporo miejsc parkingowych wkoło budynku - 15 minut jazdy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Bielszowice,Ruda Śląska

429 000 zł109 m² 3 934,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Jesteś miłośnikiem zabytkowych kamienic? Szukasz dużych przestrzeni dla Twojej Rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda południowa,Ruda Śląska

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ruda Śląska - mieszkanie M3 o powierzchni 57 m2 Cena: 290 000 zł Powierzchnia: 57 m2 Piętro: parter (blok 2-piętrowy, po termomodernizacji) Opis mieszkania: na sprzedaż mieszkanie M3, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlas

Godula,Ruda Śląska

229 500 zł47 m² 4 867 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula o powierzchni 47,15 m2. Lokal znajduje się w urokliwej lokalizacji z widokiem na Park Młodzieży. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Bykowina,Ruda Śląska

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30 m położona na drugim piętrze w niskim, kameralnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Rudzie Śląskiej (bykowina). Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Bielszowice,Ruda Śląska

1 430 zł55 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Słoneczne 3 pokoje gotowe do zamieszkania Bielszowice*** I piętro Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym 2 pokoje sypialne łazienka z wc przedpokój Standard wykończenia: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pokoju

Nowy Bytom,Ruda Śląska

1 090 zł24 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Pokoju 15 w Rudzie Śląskiej *powierzchnia 24 m2 *parter *ogrzewanie gazowe Wyposażenie: *pokój: kanpapa, lampa, komoda, szafa, stolik, tv. *Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie czeka na Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tel: najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio * 3 duże pokoje * 2 minuty do wyjazdu na A4 * w pobliżu sklepy, piekarnia, fryzjer i . wszystko co potrzebne do życia * tylko jedno mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Godula,Ruda Śląska

1 250 zł36 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka po remoncie w Rudzie Ślaskiej. Mieszkanie o powierzchni 36,11 m2 składa się z pokoju z balkonem, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

129 000 zł51 m² 2 548,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w centrum w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom okolice Rynku. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 50,61 m2 na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bykowina,Ruda Śląska

225 000 zł48 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej. Okna są na trzy strony dzięki temu światło naturalne świeci cały dzień. Na powierzchnię 48 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Halemba,Ruda Śląska

249 000 zł51 m² 4 922,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Halemba. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 55,63 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Bykowina,Ruda Śląska

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowa

Kochłowice,Ruda Śląska

1 300 zł51 m² 25,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne mieszkanie dwupokojowe (50,6m2) z balkonem w Rudzie Śląskiej Kochłowicach przy ul. Łukowej 11. Budynek po termomodernizacji w spokojnej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Bielszowice,Ruda Śląska

140 000 zł30 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Rudzie Śląskiej na ul. Szymanowskiego o powierzchni 40 m2 składające się z dwóch pokoi oraz kuchni w zabudowie. Mieszkanie jest przeszło remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda,Ruda Śląska

211 000 zł38 m² 5 567 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda o powierzchni 37,9 m2 na drugim piętrze z balkonem. Blok po modernizacji, mieszkanie po generalnym remoncie z windą. Okna, instalacja wodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Bykowina,Ruda Śląska

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielszowicka

Bielszowice,Ruda Śląska

279 000 zł48 m² 5 873,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- oferta na wyłączność - Mieszkanie znajduje się w Rudzie Śląskiej , w niskiej zabudowie na ul. Bielszowickiej , na parterze. Powierzchnia użytkowa lokalu to 47,50 m2 , składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Bykowina,Ruda Śląska

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 990 zł51 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Tel:   * w pełni wyposażone * klimatyzowane * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! Dwupokojowe, nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

299 000 zł108 m² 2 768,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Nowy Bytom, które daje ogromne możliwości aranżacyjne! Czteropokojowy lokal to idealna przestrzeń dla dużej rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 890 zł47 m² 40,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Tel: * w pełni wyposażone * klimatyzowane * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! Dwupokojowe, nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * 3 duże pokoje * 2 minuty do wyjazdu na A4 * w pobliżu sklepy, piekarnia, fryzjer i . wszystko co potrzebne do życia :) * tylko jedno mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smołki

Ruda,Ruda Śląska

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie, położone na parterze w kameralnym budynku (tylko 4 rodziny) z wyjściem na taras i ogrodem 100 m2. W ogrodzie altana na przechowywanie rowerów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Modrzejewskiej 8. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze , czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest umeblowane , kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Wirek,Ruda Śląska

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne, bardzo jasne, dwustronne, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie z C.O. i z przestrzennym widokiem! Mieszkanie jest idealne dla: pary / Małżeństwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Objazdowa

Nowy Bytom,Ruda Śląska

1 300 zł19 m² 70,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 18,54 m2, położoną na parterze w bloku przy ul. Objazdowej 3 w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie przeszło niedawno remont, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bykowina,Ruda Śląska

300 000 zł60 m² 5 017,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

0% prowizji! Lokal mieszkalny po częściowym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Bykowina. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowa

Bykowina,Ruda Śląska

270 000 zł49 m² 5 549,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Bykowina ul. Szybowa. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 50,83 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórska

Halemba,Ruda Śląska

5 100 zł182 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Pracujemy na zlecenie developera - nie płacisz żadnych prowizji! ** umeblowany i wyposażony * szkoła 5 min spacerkiem! * trzy poziomy - prosty i czytelny układ pomieszczeń * duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pordzika

Bykowina,Ruda Śląska

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie - najem okazjonany Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 + piwnica, mieszczące się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku w dzielnicy Bykowina, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Halemba,Ruda Śląska

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: - kuchnia otwarta na słoneczny salon - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc W mieszkaniu nie ma balkonu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedszkolna

Godula,Ruda Śląska

285 000 zł48 m² 5 910 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o powierzchni 48,22 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula na drugim piętrze od zaraz. Dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, duża łazienka. Blok po termomodernizacji z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

320 000 zł79 m² 4 039,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedaży, bezpośrednio od właściciela (bez prowizji dla agencji), trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 79 m2 w bardzo dobrej lokalizacji dzielnica Wirek (2 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymanowskiego

Bielszowice,Ruda Śląska

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 68.2m2 plus piwnica o powierzchni 5.80m2, 3 pokoi, zlokalizowanego w spokojnej okolicy Rudy Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brygadzistów

Bykowina,Ruda Śląska

1 000 zł31 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina z dużym balkonem plus winda to zdecydowanie bardzo wygodne rozwiązanie dla osób poszukujących małego lokum z takimi udogodnieniami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goduli

Godula,Ruda Śląska

510 000 zł130 m² 3 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w centrum Goduli, ruda Śląska.Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań! Bardzo interesująca oferta zważywszy na lokalizację która wręcz zachęca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Halemba,Ruda Śląska

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²