dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Ruda Śląska - Lista ofert

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł38,20 m² 7 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lux po generalnym remoncie,balkon Z widok na zieleń. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej Polski.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,28 m² 4 763,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

**2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 maja świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku z cegły, ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobra lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł174,41 m² 7 734,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament, który zastępuje dom To propozycja dla osób, które świadomie wybierają przestrzeń, prywatność i możliwość stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do własnego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,80 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek ul. Paderewskiego o powierzchni 54,80 m2. Lokal środkowy, okna na dwie strony świata. Duży balkon na stronę południową z piękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł31 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Rudzie Śląskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Emila Szramka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46,75 m² 5 133,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj potencjał mieszkania na Bykowinie Twojej nowej, spokojnej oazy w Rudzie Śląskiej! To urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,75 m mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,80 m² 8 044,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, świetna lokalizacja, szybki dojazd a4/dtś. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł60,40 m² 4 785 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 w dzielnicy Godula w Rudzie Śląskiej. Lokal przeszedł generalny remont i trzeba przyznać że właściciele nie oszczędzali gdyż wykańczali je dla.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 250 zł37,32 m² 33,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od czerwiec/lipiec 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Rudzie Śląskiej - Halembie przy ul. Ks. Lexa. Mieszkanie o powierzchni 37,32m2 składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Paderewskiego. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Mamy do sprzedania mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko: sklepy, szkoła, przedszkole. Ruda Śląska - Nowy Bytom, ul. Szarotek Pod blokiem parking ogólnodostępny. Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,22 m² 6 615,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m , położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,38 m² 12 009,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium Z panoramicznym widokiem - ruda śląska, ul. Brańskiego 101 47,38 m taras 11 m wykończone pod klucz gotowe do wprowadzenia Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,22 m² 6 615,51 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,65 m² 5 344,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska, bykowina Funkcjonalne mieszkanie z ustawnymi pokojami, dużą ilością światła oraz praktycznym układem pomieszczeń. Nieruchomość położona w spokojnej części Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł32,87 m² 5 415,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Rudzie Śląskiej Czarny Las. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 37,29 m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35,70 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Ruda Śląska, ul. Tiałowskiego. Do wynajęcia nowoczesne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł29,50 m² 6 098,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Lokal świeżo po remoncie wymienione zostały instalacje, wykonano nowe sanitariaty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze. Lokal jest środkowy, jednostronny, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł48,04 m² 5 618 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do wynajęcia lub sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość o powierzchni 48,04 m znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł57,43 m² 5 032,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień otwarty 15.05.2026r. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z balkonem w miejscowości Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w zielonej okolicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rudy Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30,09 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia - Ruda Śląska, bykowina, ul. Brygadzistów 1 Na wynajem jasna i funkcjonalna kawalerka położona na wysokim parterze w spokojnej części Rudy Śląskiej - Bykowinie.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł49,80 m² 5 080,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 61,30 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,44 m² 8 413,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, do którego będziesz mógł się wprowadzić od razu po zakupie? - zatrzymaj się! Ta oferta może Ci się spodobać. Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,40 m² 5 581,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,40 m , zlokalizowanego w atrakcyjnej części Rudy Śląskiej - w dzielnicy Nowy Bytom, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł52,07 m² 4 991,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Gotowe do wprowadzenia lub do odświeżenia, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07m , położone blisko parku i w blisko komunikacji, w Rudzie Śląskiej - Goduli przy ul. Karola Goduli.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,42 m² 6 170,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,50 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Paderewskiego o powierzchni 63,50 m2. Idealne dla rodziny z dziećmi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51 m² 4 882 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Zwycięstwa 6/4 w Rudzie Śląskiej (dzielnica Ruda). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż : -ruda Śląska,osiedle powstańców -63m -3 niezależne pokoje -lazienka i wc osobno -pelne wyposażenie -3 piętro -okna pcv -ogrzewanie miejskie -ciepla woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,70 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Godula. Miejsce parkingowe zamykane szlabanem. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł46,92 m² 5 498,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Zobacz film: Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej - Bykowina, ul. Pordzika. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł59,67 m² 7 625,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie z balkonem, sprzedawane z pełnym wyposażeniem w cenie. Lokal jest gotowy do zamieszkania i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Bzów w Rudzie Śląskiej. Lokal znajduje się na parterze w niskim, ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55 m² 5 182 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum dzielnicy Ruda blisko pkp w Rudzie Śląskiej. Lokal o powierzchni 55 m2 na pierwszym piętrze. Przestronne po generalnym remoncie, wcześniej 3 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46,43 m² 7 301,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży nowocześnie urządzone i kompleksowo wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł40,54 m² 5 772,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do odświeżenia lub wprowadzenia, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,54 m , położone na 2 piętrze, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Rudy Śląskiej - Rudzie 1 przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52,96 m² 5 947,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice 53 m Parter Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Na.