dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Ruda Śląska - Sprzedaż i najem

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

218 000 zł38 m² 5 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: - kuchnia otwarta na słoneczny salon - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc W mieszkaniu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Nowy Bytom,Ruda Śląska

199 000 zł48 m² 4 163,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 z pięknym widokiem na rynek! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podlas

Godula,Ruda Śląska

299 000 zł57 m² 5 282,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie M4 Godula czwarte piętro. Gotowe do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wirek

Wirek,Ruda Śląska

550 000 zł49 m² 11 169,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kupujący nie płacą prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Wirek. Luksusowe mieszkanie Z ogrodem Do sprzedaży mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Ruda Śląska,śląskie

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja.Witam serdecznie mam na sprzedaż mieszkanie,do lekkiego odświezenia.Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój.Miejsce to Ruda Śląska 41-700 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: - kuchnia otwarta na słoneczny salon - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc W mieszkaniu nie ma balkonu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podlas

Godula,Ruda Śląska

1 200 zł34 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Godula! Do wynajęcia Mieszkanie o powierzchni 34m2 w lokalizacji godnej uwagi. Lokal mieści się w pobliżu Burloch Arena kompleksu sportowego i Parku Młodzieży. Trzeba przyznać, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poloczka

Bykowina,Ruda Śląska

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3- pokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości Ruda Sląska - Bykowina, o powierzchni użytkowej 49 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku na trzecim pietrze z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Nowy Bytom,Ruda Śląska

199 000 zł46 m² 4 279,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą! Rezerwacja Mieszkanie o powierzchni 46,50 m2 w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Niedurnego 38. Idealne miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dunajewskiego

Ruda,Ruda Śląska

239 000 zł50 m² 4 761 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna lokalizacja! Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda o powierzchni 50,20 m2. Lokal posiada dwa słoneczne ustawne pokoje, dużą kuchnię, przedpokój oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymały

Nowy Bytom,Ruda Śląska

155 000 zł38 m² 4 079 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witaj, szukasz mieszkania w Rudzie Śląskiej w zielonej okolicy? Świetnie trafiłeś/aś. Zapraszam do opisu i kontaktu! Przytulne i jasne. Świetna lokalizacja. Rozkładowe. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowary

Wirek,Ruda Śląska

269 000 zł48 m² 5 583,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! agencyjnej! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Szukasz mieszkania do wejścia? Interesuje Cię świetna lokalizacja? Idealne jako inwestycja na wynajem. Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Wirek,Ruda Śląska

189 000 zł43 m² 4 395,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 42,78 m2, mieszczące się na ósmym piętrze (dojazd windą) 10-piętrowego bloku w Rudzie Śląskiej przy ulicy Paderewskiego w dzielnicy Wirek. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Godula,Ruda Śląska

228 000 zł42 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ulicy Solskiego 9a. Pełna infrastruktura w okolicy, 2 min do zjazdu na dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka

Godula,Ruda Śląska

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ruda Śląska - Godula ul. Nowaka Nieruchomość posiada 30 m3 + piwnica około 5 m2 II piętro Cicha oraz spokojna okolica, z dala od głównej ulicy. Świetna komunikacja - przystanki autobusowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brygadzistów

Bykowina,Ruda Śląska

239 000 zł43 m² 5 587 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 42,78 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina. Dwa słoneczne, ustawne pokoje, duża kuchnia, szeroki przedpokój z możliwością przechowywania oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymały

Nowy Bytom,Ruda Śląska

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Godula

Godula,Ruda Śląska

340 000 zł63 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji Zapraszam na prezentację mieszkania na Goduli. - zielona okolica - Duży parking - Balkon - Nieprzechodnie pokoje Stan do remontu. Po więcej informacji i umówienie się na prezentację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czereśniowa

Godula,Ruda Śląska

236 000 zł37 m² 6 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwsępna! ruda śląska - godula, ul. Czereśniowa Powierzchnia mieszkania wynosi 37 m 2 + piwnica. Mieszkanie mieści się na III piętrze w bloku z windą. Spokojna oraz cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Halemba,Ruda Śląska

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie w Rudzie Śląskie, dzielnicy Halemba w odległości 2 km od zjazdu do autostrady A4. Nieruchomość na ul. Brzechwy, 56 m2 na 2 piętrze. Trzy pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Bielszowice,Ruda Śląska

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania na Rudzie Śląskiej, w bardzo dobrze skomunikowanej, a zarazem cichej i zielonej części miasta? Doskonale trafiłeś! Mam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Ruda,Ruda Śląska

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupokojowe na parterze z własnym wejściem. Bliska komunikacja miejska Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie generalnym dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipińska

Godula,Ruda Śląska

248 800 zł64 m² 3 887,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Powierzchnia 63.55 m2, usytuowane na ostatnim piętrze w bloku 4-piętrowym. Wszystkie okna zostały wymienione na plastikowe 2 lata temu Ciepła woda i ogrzewanie bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińska

Godula,Ruda Śląska

529 000 zł102 m² 5 178,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Niepowtarzalna oferta! Apartament 102,15 m2 w pełni wykończony i wyposażony. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podlas

Godula,Ruda Śląska

199 000 zł45 m² 4 452 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej o powierzchni 44,70 m2 w dobrej cenie jak również lokalizacji. Ustawne dwa pokoje na pierwszym piętrze z dużą urządzoną kuchnią która wliczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szyb Andrzeja

Wirek,Ruda Śląska

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania ładne 3-pokojowe klimatyzowane mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 48m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej Wirek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlas

Godula,Ruda Śląska

150 000 zł38 m² 3 979 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o powierzchni 37,70 m2 Ruda Śląska dzielnica Godula. Dwa samodzielne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Lokal posiada balkon. Opłaty miesięczne wraz z co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czereśniowa

Godula,Ruda Śląska

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela - Bez prowizji. Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej, dzielnica Godula na ulicy Czereśniowej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elsnera

Wirek,Ruda Śląska

225 000 zł41 m² 5 488 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o powierzchni 41m2 od zaraz po generalnym remoncie. Lokal mieści się na wysokim parterze. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny, wykończenie gustowne w jasnych tonacjach. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

169 990 zł38 m² 4 505,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania znajdującej się w cichej i bezpiecznej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką oraz chcesz sam zaaranżować wnętrze - to doskonale trafiłeś! Na sprzedaż Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Bytom

Nowy Bytom,Ruda Śląska

209 000 zł46 m² 4 494,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Cicha I bezpieczna okolica! ruda śląska - nowy bytom 3 pokoje + piwnica 3 m3 + ustawny balkon 46,5 m2 powierzchni użytkow ej I piętro - blok Doskonała lokalizacja - blisko centrum! (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Godula

Godula,Ruda Śląska

248 000 zł64 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz wszechstronnego mieszkania dla swojej rodziny do własnej aranżacji? Świetnie trafiłeś! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dla rodziny zlokalizowane w bloku z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Godula

Godula,Ruda Śląska

520 000 zł102 m² 5 090,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szukasz mieszkania dla siebie oraz rodziny? Nie mieścisz się już w kawalerce? Potrzebujesz więcej przestrzeni? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Sprzedam pięknie urządzone i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 990 zł51 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! to mieszkanie będzie wolne od 15.03 * w pełni wyposażone * DWA poziomy! * REWELACYJNIE skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! Dwupokojowe, nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Godula

Godula,Ruda Śląska

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia Ruda Śląska dzielnica Godula. Dwa pokoje z osobną kuchnią, łazienka z wanną oraz balkon. Lokal świeżo pomalowany, wyposażenie ewentualnie do uzgodnienia. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Wirek,Ruda Śląska

1 550 zł45 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo niskie opłaty (w tym zaliczki na ogrzewanie i wodę oraz rachunki) całość ok. 400 zł Bardzo ładne, jasne, dwustronne, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Godula,Ruda Śląska

289 000 zł65 m² 4 426,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Witam Mam do sprzedania mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula (solskiego) Mieszkanie jest własnościowe o metrażu 65,29m2 wraz z piwnicą. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sasanek

Ruda,Ruda Śląska

199 000 zł53 m² 3 785 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej, dzielnica Ruda o powierzchni 52,58 m2 na wysokim parterze to atrakcyjna oferta dla poszukujących lokalu w cichej spokojnej okolicy. Mieszkanie słoneczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruda,Ruda Śląska

475 000 zł102 m² 4 656,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem. Cena do negocjacji Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe na kameralnym osiedlu w Rudzie Śląskiej dzielnica Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Godula,Ruda Śląska

295 000 zł56 m² 5 239,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie mieści się w dzielnicy Orzegów, choć niektórzy twierdzą, że to Godula, ul. Zielińskiego. M4 - 3 osobne pokoje, duża widna kuchnia która posiada połączenie z salonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

245 000 zł56 m² 4 414 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej 3-pokoje z dużą ustawną kuchnią o powierzchni 55,50 m2 od zaraz. Lokal mieści się na 10 piętrze w ładnej okolicy. Dużym atutem jest piwnica która.