dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Ruda Śląska - Sprzedaż i najem

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Wirek,Ruda Śląska

205 650 zł50 m² 4 129,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w bezpiecznej okolicy ze wszystkimi udogodnieniami? Doskonale trafiłeś! - Mam do zaoferowania Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48.9m2 z jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 790 zł51 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * w pełni wyposażone * pachnące nowością * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! Dwupokojowe, nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

269 000 zł61 m² 4 437,48 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Godula,Ruda Śląska

294 000 zł75 m² 3 914,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne mieszkanie, w pobliżu Parku Młodzieży, toru rolkarskiego. W bliskiej okolicy sklepy. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kempnego

Czarny Las,Ruda Śląska

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie własnościowe (pełna własność) posiadające księgę wieczystą (bez obciążeń) o powierzchni ok. 72 m2, 1 piętro; mieszkanie usytuowane w bloku 4 -piętrowym z połowy lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Godula

Godula,Ruda Śląska

285 000 zł63 m² 4 520,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam do sprzedania duże własnościowe mieszkanie,jasne,słoneczne (wschód,zachód) i zadbane o pow. 63,04 m2, położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym, do mieszkania jest przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Wirek,Ruda Śląska

349 000 zł67 m² 5 182,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

agencyjnej! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Szukasz przestronnego mieszkania do wejścia? Interesuje Cię dogodna lokalizacja? Idealne jako inwestycja na wynajem. Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

126 000 zł29 m² 4 345 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o powierzchni 29 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula. Blok ocieplony po modernizacji z centralnym ogrzewaniem. Mieszkanie ciepłe, słoneczne na stroną południową - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Ruda,Ruda Śląska

148 000 zł63 m² 2 353 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 62,91 m2 do częściowego remontu w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda to zdecydowanie okazja do posiadania swojego własnego M. Niski parter w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Kochłowice,Ruda Śląska

190 000 zł38 m² 5 045,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 przestronne pokoje! stan idealny | Ruda Śląska ul. Wschodnia zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości - biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szyb Andrzeja

Wirek,Ruda Śląska

185 000 zł44 m² 4 222,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie trzypokojowe w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. 3 km od A4 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Godula,Ruda Śląska

229 000 zł63 m² 3 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne M3 o powierzchni 56,9 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 790 zł51 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * w pełni wyposażone * pachnące nowością * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! * jedno mieszkanie 51 m2 dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 690 zł47 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * w pełni wyposażone * pachnące nowością * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! * jedno mieszkanie 47m2 dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Wirek,Ruda Śląska

149 000 zł34 m² 4 434,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycje na wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie do remontu o powierzchni 33.60 m2 Nieruchomość składa sie z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielszowice

Bielszowice,Ruda Śląska

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na I-piętrze kamienicy po generalnym remoncie w Rudzie Śląskiej Bielszowicach, w zielonej okolicy z dala od zgiełku i hałasu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Objazdowa

Nowy Bytom,Ruda Śląska

194 000 zł44 m² 4 410,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz przytulnego, cichego mieszkania dla swojej rodziny lub pod wynajem w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

580 000 zł146 m² 3 973 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nową ofertę apartamentów oraz domów w Rudzie Śląskiej Halembie bardzo blisko lasu. Do wyboru oferujemy: - apartament w zabudowie szeregowej z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Godula

Godula,Ruda Śląska

275 000 zł49 m² 5 635,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie! Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie, na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku, w spokojnej, zielonej okolicy, w Rudzie Śląskiej Goduli, przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

249 000 zł48 m² 5 188 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Rudzie Śląskiej- halemba. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 48m2 Mieszkanie składa się z: - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Bykowina,Ruda Śląska

330 000 zł53 m² 6 186,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz przestronnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, w doskonałej lokalizacji, blisko terenów zielonych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: - kuchnia otwarta na słoneczny salon - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc W mieszkaniu nie ma balkonu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: - kuchnia otwarta na słoneczny salon - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc W mieszkaniu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztygarska

Bykowina,Ruda Śląska

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta M ieszkanie w rudzie śląskiej przy ulicy Sztygarskiej (dzielnica Bykowina ) o powierzchni 63 m 2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kochłowice,Ruda Śląska

219 900 zł55 m² 4 003,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne 3 pokoje z balkonem! | Ruda Śląska ul. Oświęcimska zadzwoń:Współpracując z Investor nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bykowina,Ruda Śląska

132 000 zł30 m² 4 357,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciepła, przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji dla singla lub młodej pary Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

132 000 zł29 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka o powierzchni 29 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula. Czwarte piętro w ocieplonym bloku po modernizacji z centralnym ogrzewaniem. Mieszkanie ciepłe, słoneczne na stroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Wirek,Ruda Śląska

119 000 zł34 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o powierzchni 34,3 m kw. na 1 piętrze. Do generalnego remontu! Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Halemba

Halemba,Ruda Śląska

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Ruda Śląska,śląskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Witaj! Poszukujesz jasnego, ustawnego mieszkania w Rudzie Śląskiej? Świetnie, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu mieszkania i kontaktu! Mieszkanie: składa się z trzech pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podlas

Godula,Ruda Śląska

133 000 zł32 m² 4 130 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka w Rudzie Śląskiej od zaraz. Powierzchnia 32,20 m2 na wysokim parterze z balkonem to idealna oferta dla osób poszukujących małego lokum. Lokalizacja świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 790 zł51 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleśna

Nowy Bytom,Ruda Śląska

239 000 zł54 m² 4 451,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! agencyjnej! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Szukasz przestronnego mieszkania do wejścia? Interesuje Cię dogodna lokalizacja? Idealne jako inwestycja na wynajem Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara

Godula,Ruda Śląska

227 000 zł48 m² 4 708 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,22 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula to zdecydowanie atrakcyjna oferta nie tylko pod względem lokalizacji ale również pod względem metrażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fojkisa

Orzegów,Ruda Śląska

203 900 zł50 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w okazyjnej cenie na ul. Walentego Fojkisa w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,47 m2 na drugim piętrze to zdecydowanie idealna oferta dla klientów poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzegowska

Orzegów,Ruda Śląska

1 100 zł35 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania -urządzona kawalerka. Mieszkanie do wynajęcia w Rudzie Ślaskiej o powierzchni 35 m2 na drugim piętrze w pełni urządzone to oferta dla osób poszukujących mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Katowicka

Bykowina,Ruda Śląska

289 000 zł68 m² 4 279 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 51,54 m2 plus poddasze użytkowe około 16m2 to zdecydowanie bardzo dobra inwestycja dla osób szukających własnego M w lokalizacji świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

1 690 zł47 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * w pełni wyposażone * pachnące nowością * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! * jedno mieszkanie 47 m2 dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolenia

Nowy Bytom,Ruda Śląska

1 400 zł48 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane o powierzchni 47,60 m2 od zaraz na wynajem. 2 pokoje, widna duża kuchnia, łazienka, przedpokój, loggia. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworaka

Czarny Las,Ruda Śląska

159 000 zł33 m² 4 837 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 32,87 m2 z balkonem i windą. Lokal znajduje się w bardzo ładnej okolicy z dala od zgiełku i ruchu ulicznego. Zaletą tego małego lokum jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzów

Ruda,Ruda Śląska

269 000 zł50 m² 5 337 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda ul. Bzów to zdecydowanie poszukiwana lokalizacja nie tylko ze względów bliskiej odległości do szkoły, przedszkola jak również kompleksu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij