dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Ruda Śląska - Oferty sprzedaży i najmu

191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bytomska

Ruda Śląska,śląskie

72 000 zł37 m² 1 955,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Bytomska 29/2 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu należy pomieszczene.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Ruda Śląska,śląskie

84 000 zł37 m² 2 244,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Hlonda 20/5 Lokal składa się z 2 pokoi oraz kuchni. WC wspólne na klatce schodowej. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodego Górnika

Ruda Śląska,śląskie

56 000 zł28 m² 1 975,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Młodego Górnika 2/9 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajduje się na I piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Janty

Ruda Śląska,śląskie

47 000 zł24 m² 1 973,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Janty 6a/9 Lokal składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodego Górnika

Ruda Śląska,śląskie

64 000 zł32 m² 1 970,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Młodego Górnika 4/8 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapli

Ruda Śląska,śląskie

78 000 zł36 m² 2 167,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Czapli 12/4 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz wc. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janty

Ruda Śląska,śląskie

92 000 zł37 m² 2 506,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Janty 3/8 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz wc. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodego Górnika

Ruda Śląska,śląskie

142 000 zł37 m² 3 818,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Młodego Górnika 2a/5 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. WC wspólne na klatce schodowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Ruda Śląska,śląskie

99 000 zł40 m² 2 505,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Grunwaldzka 11/4 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janty

Ruda Śląska,śląskie

116 000 zł37 m² 3 133,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Janty 4a/3 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z wc. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Ruda Śląska,śląskie

76 000 zł39 m² 1 961,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Grunwaldzka 11/1 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

162 000 zł30 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Idealne mieszkanie w świetnej lokalizacji okazja inwestycyjna! Sprzedam mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Modrzejewskiej 2c w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Młodego Górnika

Ruda Śląska,śląskie

49 000 zł25 m² 1 980,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Młodego Górnika 6/8 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajduje się na poddaszu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Młodego Górnika

Ruda Śląska,śląskie

78 000 zł25 m² 3 148,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Młodego Górnika 6/9 Lokal składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym. WC wspólne znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolenia

Nowy Bytom,Ruda Śląska

245 000 zł36 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 35,8 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Rudy Śląskiej- nowy Bytom ul. Smolenia. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Halemba,Ruda Śląska

229 900 zł46 m² 4 997,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Bez prowizji. Zapraszam na indywidulane prezentacje mieszkania nie przechodniego z balkonem francuskim do remontu lub odświeżenia w zależności od potrzeb. W celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Nowy Bytom,Ruda Śląska

255 000 zł38 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,8 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Rudy Śląskiej- nowy Bytom ul. Niedurnego 38b. Lokal znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Ruda Śląska

298 000 zł47 m² 6 300,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atuty mieszkania * 3 pokoje * Balkon * Gotowe do wprowadzenia * Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego Mieszkanie na dziesiątym piętrze, w jedenastokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

259 000 zł48 m² 5 362,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

299 000 zł108 m² 2 768,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Nowy Bytom, które daje ogromne możliwości aranżacyjne! Czteropokojowy lokal to idealna przestrzeń dla dużej rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radoszowska

Kochłowice,Ruda Śląska

389 000 zł73 m² 5 350,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Duże ustawne M4 w Rudzie Śląskiej, kochłowice z parkingiem dla mieszkańców. Do odświeżenia! To 3 pokojowe mieszkanie znajduje się w Kochłowicach - spokojnej okolicy oferującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteś miłośnikiem nowoczesnych wnętrz? Szukasz wyjątkowego apartamentu ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania apartament o powierzchni prawie 70 m2 mieszczący się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruda,Ruda Śląska

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy w otoczeniu terenów zielonych, a jednocześnie dobrze skomunikowanego? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

99 500 zł35 m² 2 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Tylko do 17 listopada Oferta w przygotowaniu Aby otrzymać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł odebrać, proszę o sms "ruda m2". Na pewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Chebzie,Ruda Śląska

299 000 zł59 m² 5 043,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej o powierzchni użytkowej 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda południowa,Ruda Śląska

810 000 zł70 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowy apartament 70m2 w wyjątkowym miejscu! Apartament odznacza się bardzo dużą ilością przeszkleń oraz pięknym ogromnym tarasem 40m2, miejsce postojowe w garażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

210 000 zł39 m² 5 440,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do odkrycia ukrytego diamentu! To mieszkanie oczekuje na odnowienie, ale jego potencjał jest niezaprzeczalny. Położone w uroczej lokalizacji niedaleko dtś, to idealna propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

288 880 zł46 m² 6 280 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie z windą, obok Parku, w Centrum Rudy Śląskiej. Dobra komunikacja -> Gliwice - Zabrze - Świętochłowice - Katowice - Bytom - Chorzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Wirek,Ruda Śląska

240 000 zł47 m² 5 074 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Ruda Śląska,śląskie

149 000 zł41 m² 3 629 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Staszica w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość ma powierzchnię 41,06 m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Węglowa

Chebzie,Ruda Śląska

180 000 zł88 m² 2 046,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | 87,94m2 do remontu dobrze skomunikowane Na sprzedaż mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Węglowej 3. Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 87,94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kędzierzyńska

Ruda,Ruda Śląska

257 000 zł60 m² 4 273,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz przestronnego mieszkania w samym w najlepszej części Rudy, na Starym Osiedlu? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

190 000 zł44 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowy rozkład mieszkania w dobrej lokalizacji w dzielnicy Wirek, do remontu. Ruda Śląska Wirek, ul. Alojzego Jankowskiego 16b Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie umiejscowione na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Halemba,Ruda Śląska

329 000 zł55 m² 6 013,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania z dużym balkonem? Dobra lokalizacja ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Objazdowa

Nowy Bytom,Ruda Śląska

1 300 zł19 m² 70,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 18,54 m2, położoną na parterze w bloku przy ul. Objazdowej 3 w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie przeszło niedawno remont, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

279 000 zł48 m² 5 776,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Godula,Ruda Śląska

259 000 zł48 m² 5 362,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Godula,Ruda Śląska

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Zapraszam na wirtualny spacer po nieruchomości : Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie, składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bykowina,Ruda Śląska

300 000 zł60 m² 5 017,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

0% prowizji! Lokal mieszkalny po częściowym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Bykowina. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brzechwy

Halemba,Ruda Śląska

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Urokliwe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane blisko lasu! Nieruchomość położona w Rudzie Śląskiej, dzielnicy Halemba. Lokalizacja oferuje doskonałe połączenie spokojnego otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowa

Bykowina,Ruda Śląska

270 000 zł49 m² 5 549,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Bykowina ul. Szybowa. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 50,83 m2 na.