dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Ruda Śląska - Oferty sprzedaży i najmu

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

450 000 zł53,18 m² 8 461,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie! Co wyróżnia tą ofertę? - balkon o powierzchni 6m2 - miejsce parkingowe za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł91,50 m² 3 989,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 91,5 m , położone na parterze solidnej kamienicy przy ul. Tunkla w Ruda Śląska. Nieruchomość oferuje aż 4 pokoje, osobną kuchnię oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120,44 m² 2 482,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120,44 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Węglowej. Mieszkanie do remontu generalnego. Możliwość stworzenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,40 m² 5 818,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Ruda Śląska, ul. Joliot-Curie 4 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 2 piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

78 763 zł60,29 m² 1 306,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Zabrzańskiej 10/4.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł56,20 m² 6 048,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ruda śląska - ruda, wolności/szyb powietrzny szukasz mieszkania pod inwestycję ? - to oferta idealna dla ciebie. 2 kawalerki połączone W jedno mieszkanie - idealne pod wynajem dwóm lokatorom. 2.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł86,73 m² 4 957,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 86,73 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (12 m kw.) Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł53,26 m² 2 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, wirek, ul. 1 maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m , położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł86,08 m² 3 473,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,08 m , usytuowane na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Goduli. Nieruchomość łączy w sobie urok klasycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

359 100 zł90,66 m² 3 960,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 90 m2, które doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

240 000 zł36,30 m² 6 611,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) z balkonem w Rudzie Śląskiej 1( Ruda Południe) o powierzchni 36,30 m2. Wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53,18 m² 8 461,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł147 m² 2 448,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa oferta! Dwa mieszkania w cenie jednego Ruda Śląska, ul. Pawła Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania w jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł51,82 m² 1 775,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Dworcowej 31/4.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł44,51 m² 4 718,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje + oddzielna kuchnia | 44,5 m | Orzegów Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem i niskimi kosztami ogrzewania? Ta oferta w Orzegowie spełnia oba warunki. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,14 m² 5 636,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

daż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 60,14 m Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 60,14 m , położone na 2. piętrze w ocieplonym bloku z wielkiej płyty. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

107 082 zł73,77 m² 1 451,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Zabrzańskiej 10/6.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł95,36 m² 4 561,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: bardzo dobrze skomunikowane(komunikacja miejska, dworzec pkp, dtś, trasa N-S) 2 kawalerki z antresolą + 1 m. dwupokojowe- wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł94,65 m² 4 173,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł35,81 m² 3 323,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37 m² 9 054 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, położone w Rudzie Śląskiej Goduli, przy ul. Modrzejewskiej. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł48,09 m² 5 510,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i świetną bazę w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,11 m² 5 834,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: komfortowa kawalerka 34 m , Ruda Śląska, ul. Kędzierzyńska Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 34.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł46,30 m² 6 889,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w 4. piętrowym bloku w Rudzie Śląskiej, przy ul. Słowiańskiej. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż prywatna (bez prowizji) Na sprzedaż mieszkanie 33 m w Rudzie Śląskiej przy ul. Jarzębinowej 1. Mieszkanie jest do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołków

Ruda Śląska,śląskie

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kontakt tylko przez whatsapp! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , znajdujące się na ostatnim piętrze w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł48 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ruda śląska 49,79 m 2 oddzielne pokoje 1 piętro piwnica - ul. Smolenia oferta prywatna bez pośredników brak prowizji Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40,93 m² 3 298,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1-go maja 228. Budynek jest 3 kondygnacyjny a mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i zajmuje łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzów

Ruda południowa,Ruda Śląska

228 000 zł37 m² 6 212,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe, częściowo urządzone mieszkanie zlokalizowane w budynku Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który jest czterokondygnacyjny i posiada cztery klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Wirek,Ruda Śląska

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brańskiego

Ruda,Ruda Śląska

569 000 zł47 m² 12 009,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium Z panoramicznym widokiem - ruda śląska, ul. Brańskiego 101 47,38 m taras 11 m wykończone pod klucz gotowe do wprowadzenia Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4 pokoje, 64 m z balkonem - Ruda Śląska Wirek, os. Paderewskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m w bardzo dobrej lokalizacji: ruda Śląska - Wirek, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Godula,Ruda Śląska

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2- pokojowego mieszkania Dostępne od połowy kwietnia oglądanie mieszkania dostępne 14-15 kwiecień.Prosze o zostawienie numeru telefonu,oddzwonię lub odpiszę. Więcej na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Godula,Ruda Śląska

198 900 zł57 m² 3 489,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ruda śląska-oferta na zasadach wyłączności , tylko W notus. Prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ruda,Ruda Śląska

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! Na sprzedaż lub wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,00m zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Modrzejewskiej. Cena do negocjacji. Oferujemy Państwu przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokoju

Nowy Bytom,Ruda Śląska

232 000 zł47 m² 4 971,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,67 m , położone w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Nowy Bytom, przy ul. Pokoju. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ruda Śląska

Ruda,Ruda Śląska

659 000 zł62 m² 10 706,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska - Osiedle Palladowe | 3 pokoje | ogródek 87 m | garaż Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 62 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lecha

Wirek,Ruda Śląska

220 000 zł47 m² 4 638,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z balkonem Ruda Śląska, wirek 3 pokoje z możliwością aranżacji na 2 Szukasz mieszkania z potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Godula,Ruda Śląska

385 000 zł50 m² 7 625,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Witam, na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,49 m , położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy. Do lokalu przynależy balkon (3,15 m ) oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Chebzie,Ruda Śląska

165 000 zł40 m² 4 109,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej Chebzie. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 40,15 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy 2-piętrowej,.