dowolna

Mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska - Oferty „sprzedam mieszkanie”

207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł38,20 m² 7 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lux po generalnym remoncie,balkon Z widok na zieleń. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej Polski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

424 788 zł50,57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Dobrze doświetlone, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

510 853 zł61,18 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Słoneczne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

613 785 zł73,95 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przestronne, ustawne, 4 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 1 piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 349 000 zł174,41 m² 7 734,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament, który zastępuje dom To propozycja dla osób, które świadomie wybierają przestrzeń, prywatność i możliwość stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do własnego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł65,22 m² 2 989,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią ul. Szyb Andrzeja 17 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,22 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,80 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek ul. Paderewskiego o powierzchni 54,80 m2. Lokal środkowy, okna na dwie strony świata. Duży balkon na stronę południową z piękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

532 932 zł59,88 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

784 782 zł103,67 m² 7 570 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

870 828 zł103,67 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46,75 m² 5 133,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj potencjał mieszkania na Bykowinie Twojej nowej, spokojnej oazy w Rudzie Śląskiej! To urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,75 m mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł52,96 m² 3 398,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,96 m2 położone na parterze kamienicy mieszczącej się w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Kochłowice przy ul. Radoszowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50,58 m² 5 318,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska halemba II, ul. Międzyblokowa Oferuję do sprzedaży lokal mieszkalny (pełna własność) usytuowany na drugim piętrze w bloku po termoizolacji. Mieszkanie o pow. użytkowej 45m.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,80 m² 8 044,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, świetna lokalizacja, szybki dojazd a4/dtś. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł110,84 m² 3 329 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże przestronne mieszkanie o powierzchni 110,84 m2 do zamieszkania od zaraz w Rudzie Śląskiej dzielnica Chebzie. Nieruchomość jest urządzona i wszystko poza sprzętem rtv zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł60,40 m² 4 785 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 w dzielnicy Godula w Rudzie Śląskiej. Lokal przeszedł generalny remont i trzeba przyznać że właściciele nie oszczędzali gdyż wykańczali je dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Nowy Bytom Ruda Śląska

315 680 zł39,46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Nowy Bytom Ruda Śląska

386 665 zł45,49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Nowy Bytom Ruda Śląska

319 626 zł39,46 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł29,50 m² 6 098,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Lokal świeżo po remoncie wymienione zostały instalacje, wykonano nowe sanitariaty.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,50 m² 8 864,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z charakterem w zabytkowej kamienicy Z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, wykończone z duszą i charakterem mieszkanie o powierzchni 40,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4 pokoje, 64 m z balkonem - Ruda Śląska Wirek, os. Paderewskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m w bardzo dobrej lokalizacji: ruda Śląska - Wirek, os.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane przy ulica Chabrów 5. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego, ocieplonego i zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Śląskiej, dzielnica Godula, ul. Lipowa o powierzchni 53 m. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł28 m² 5 353,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji O mieszkaniu Na sprzedaż słoneczna, cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,80 m² 6 606,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 49,8 m 3 pokoje, 4 piętro Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,8 m , położone przy ul. Podlas. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł65,11 m² 10 290,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 65 m | balkon | piwnica 7 m | Ruda Śląska Opis ogłoszenia: szukasz komfortowego mieszkania w Rudzie Śląskiej ze świetnym dojazdem do Katowic ? Oferuję do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz trzypokojowego mieszkania do wprowadzenia, to jest mieszkanie dla Ciebie. Sprzedam zadbane mieszkanie 54 m w Rudzie Śląskiej przy ul. Dunikowskiego, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 38-metrowe mieszkanie spółdzielcze-własnościowe , po generalnym remoncie , zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy w cenionej dzielnicy Godula. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł39 m² 3 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 39 m - Gdula, ul. Nowaka (parter) Mieszkanie o powierzchni 39 m położone na parterze w spokojnej okolicy. Lokal wymaga remontu , co daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł59,30 m² 5 227,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ruda Śląska, wirek, ul. Obrońców Westerplatte Przestronne mieszkanie o powierzchni 59,30 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 52 m - Ruda Śląska Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,20 m² 5 253,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży - mieszkanie do remontu! Idealna okazja dla osób , które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu i potrzeb. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne oraz stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Gotowe mieszkanie po generalnym remoncie 2020| 2 niezależne pokoje | jadalnia z kuchnią umeblowana | łazienka | schowek i piwnica | centralna część miasta Rudy Śląskiej | 42 m | Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł33,70 m² 6 676,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Cena do negocjacji Mieszkanie z przynależnym miejscem parkingowym za szlabanem i parkiem znajdującym się dosłownie kilkanaście metrów od budynku zielona przestrzeń dostępna praktycznie na.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł35 m² 6 485,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Duża kawalerka, gotowa do wprowadzenia wraz z całym wyposażeniem. Położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Rudzie Śląskiej - Bykowinie przy ul. Plebiscytowej o powierzchni 35,00.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł65,81 m² 5 242,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje do własnej aranżacji | 65,81m2 | balkon | spokojna okolica - godula Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 65,81 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł40,94 m² 8 060,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , usytuowane na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy. Budynek jest pod opieką konserwatora zabytków. Został ocieplony, otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł90 m² 5 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,40 m² 6 293,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego i gotowego mieszkania w Rudzie Śląskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ruda Śląska / Nowy Bytom / ul. Piotra Niedurnego - 39 m2 / 2 pokoje! Cena do negocjacji! we speak english Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i praktyczne ,2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł50,33 m² 4 371,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na zabytkowym osiedlu robotniczym Kolonia Staszica będącym jednym z najbardziej urokliwych osiedli na Śląsku, porównywalnym z katowickim Nikiszowcem.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł126,50 m² 3 438,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Tylko w Realton Nieruchomości! Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości. Klucze w biurze! Atuty nieruchomości: dogodna lokalizacja- z łatwym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 65 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 4 Piętro/l.pięter: 4/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.