Mieszkanie
Grodzka, Halemba, Ruda Śląska, śląskie
- 450 000 zł
- 53,18 m²
- 8 461,83 zł/m²
Adrian Gębala
Skontaktuj się
Mieszkanie
Grodzka, Halemba, Ruda Śląska, śląskie
zaktualizowane:
3 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 3 kwietnia 2026
450 000 zł 53,18 m² 8 461,83 zł/m²
3/4
3
1972
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1972Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 450 000 zł (8 461,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 53,18 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1972
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²), piwnica 8 m²
- Czynsz: 900 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE ZABRZE, zaktualizowane: 03.04.2026
- numer ogłoszenia: SMNUFO461
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie!
Co wyróżnia tą ofertę?
- balkon o powierzchni 6m2
- miejsce parkingowe za szlabanem - tylko dla mieszkańców
- funkcjonalny układ pomieszczeń
- pomieszczenie gospodarcze, które również może w przyszłości stać się garderobą
- ekspozycja okien wschodnio-południowa
- ogrzewanie miejskie
Mieszkanie w Rudzie Śląskiej (...)
699 585...
699 585 097