dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ruda Śląska Wirek

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

108 000 zł8 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Szukają Państwo strategicznego miejsca dla rozwoju swojego biznesu na Śląsku? Lokalizacji, która da Państwa firmie realną przewagę konkurencyjną? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł48 m² 4 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w Rudzie Śląskiej, w cenionej dzielnicy Halemba osiedle Halemba II. To idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł979 m² 1 939,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 320 m²

Zabudowę nieruchomości stanowi: - budynek kamienicy trzykondygnacyjnej 7 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 358 m2 + lokal użytkowy o pow. 40,00 m2 - budynek kamienicy trzykondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,44 m² 5 720,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m , położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,40 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Ruda Śląska, ul. Joliot-Curie 4 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 2 piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł53,26 m² 2 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, wirek, ul. 1 maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m , położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

359 100 zł90,66 m² 3 960,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 90 m2, które doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż prywatna (bez prowizji) Na sprzedaż mieszkanie 33 m w Rudzie Śląskiej przy ul. Jarzębinowej 1. Mieszkanie jest do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40,93 m² 3 298,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1-go maja 228. Budynek jest 3 kondygnacyjny a mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i zajmuje łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Wirek,Ruda Śląska

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4 pokoje, 64 m z balkonem - Ruda Śląska Wirek, os. Paderewskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m w bardzo dobrej lokalizacji: ruda Śląska - Wirek, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lecha

Wirek,Ruda Śląska

220 000 zł47 m² 4 638,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z balkonem Ruda Śląska, wirek 3 pokoje z możliwością aranżacji na 2 Szukasz mieszkania z potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szyb Andrzeja

Wirek,Ruda Śląska

179 000 zł29 m² 6 226,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 28,75 m położona w doskonałej lokalizacji Ruda Śląska, dzielnica Wirek. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Wirek,Ruda Śląska

178 840 zł13 150 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

37 000 zł1 580 m² 23,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Do wynajmu hala produkcyjna o powierzchni 1200m2 Działka o powierzchni 5200m2 2 suwnice o udźwigu po 10t Konstrukcja stalowa z płyt warstwowych Nieogrzewana Wysokość 12m Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fitelberga

Wirek,Ruda Śląska

379 000 zł58 m² 6 520,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,12 m2, zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ul. Fitelberga 12b. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fitelberga

Wirek,Ruda Śląska

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w 2022 roku. Miasto: ruda Śląska Dzielnica : Wirek, ul. Fitelberga Bliski dojazd do dtś i A4. Dodatkowo w okolicy żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Wirek,Ruda Śląska

255 000 zł54 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,40 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rudy Śląskiej - dzielnicy Wirek, przy ul. J. Curie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 35 m2 do wynajęcia Ruda Śląska (wirek) ul.Jankowskiego 18A balkon 3 p (blok 10 p) czynsz najmu 1100,00 czynsz (płatny dodatkowo) - 480,00 media (śmieci,woda,gaz,prąd) - wg zużycia Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wirek,Ruda Śląska

250 000 zł52 m² 4 835,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z potencjałem w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 51,7 m | Ruda Śląska Stan techniczny: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Wirek,Ruda Śląska

178 160 zł13 100 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

1 350 zł54 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne i ciepłe 3 pokoje - Twoje nowe miejsce w Rudzie Śląskiej Mieszkanie z pewną historią - przez ponad 40 lat zamieszkiwane przez jednych właścicieli, co jest najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Alberta

Wirek,Ruda Śląska

299 000 zł1 113 m² 268,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta inwestycyjna ruda śląska - wirek - działka przemysłowa - ul. Brata alberta Na sprzedaż działka inwestycyjna o charakterze przemysłowo-usługowym, idealna pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Wirek,Ruda Śląska

395 000 zł109 m² 3 623,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży metraż w klasycznej zabudowie miejskiej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 109 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul. Głównej w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

179 000 zł53 m² 3 360,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Rudzie Śląskiej Wirek. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 53,26 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Wirek,Ruda Śląska

179 000 zł53 m² 3 364,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej do generalnego remontu. 2 pokoje - 53,2 m2 Z potencjałem Możliwość parkowania samochodu na parkingu przed klatką Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienkiewicza

Wirek,Ruda Śląska

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie ponosi kosztów pośrednictwa! ** nowy budynek ** duze witryny, cała ściana w szkle ** open space ** klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 50 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

1 239 000 zł160 m² 7 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

agencyjnej! Mam do zaoferowania dom wolnostojący położony w Rudzie Śląskiej przy ul. Dębowej o powierzchni 160m usadowiony na działce budowlanej o powierzchni 857 m . Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bielszowicka

Wirek,Ruda Śląska

79 999 zł34 m² 2 341,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Okazja! mieszkanie W cenie garażu! sprzedaż tylko do końca stycznia! bez prowizji biura! Atuty nieruchomości: * Najtańsza kawalerka w Rudzie Śląskiej wg. ceny za m2; * Może służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Obrońców Westerplatte

Wirek,Ruda Śląska

26,92 zł/m²26 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia magazynowa o pow. 26m2. Wejście z poziomu zero. Brak przeszkód architektonicznych. Ochrona 24h. Pomieszczenia czyste, suche, zadbane. Czynsz: 700 zł netto + miesięczna kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fitelberga

Wirek,Ruda Śląska

389 000 zł58 m² 6 693,05 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Wirek,Ruda Śląska

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! oferta bez prowizji od najemcy! Oferuję Państwu do wynajęcia przytulną kawalerkę w Rudzie Śląskiej, dzielnica Wirek ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bocianów

Wirek,Ruda Śląska

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Bocianów. Mieszkanie : Pokój dzienny z wyjściem na balkon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

238 000 zł50 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 50 m2 , usytuowanego na parterze kamienicy. To mieszkanie z dużymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Ruda Śląska

Paderewskiego,Ruda Śląska

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 35 m , położony w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej i widocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Wirek,Ruda Śląska

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Realton - Klucze w biurze, zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 37 m2 1 Piętro Niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

173 900 zł33 m² 5 270 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka do odświeżenia/remontu, położona w Rudzie Śląskiej - Wirku przy ul. Jankowskiego o powierzchni 32,30m w bloku po termomodernizacji z windą. Atuty nieruchomości: dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 , zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku, z pełną własnością w Rudzie Śląskiej, wirek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedlowa

Wirek,Ruda Śląska

1 500 zł40 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekstra oferta *** ruda ślaska - wirek *** ul. Osiedlowa *** 40,5m2 *** dostępne od zaraz! - idealne dojazdy do katowic I gliwic Przedstawiam Państwu do wynajęcia dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wirek,Ruda Śląska

178 800 zł13 147 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Wirek ul. Lecha. Najem okazjonalny. Oferta dla osób niepalących. Do wynajęcia mieszkanie przestronne.