dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ruda Śląska

386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

386 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 000 zł426 m² 2 816,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprzedam nieruchomość mieszkalno- użytkową o łącznej powierzchni użytkowej 406 m2 położoną w Rudzie Śląskiej dzielnica Halemba, przy ul. Młyńskiej. Powierzchnia części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

510 853 zł61,18 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Słoneczne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 100 880 zł137,61 m² 8 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowy, 3-poziomowy dom w zabudowie szeregowej położony na terenie otoczonego zielenią osiedla Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich. Oferowana nieruchomość w części położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 100 880 zł137,61 m² 8 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

299 000 zł38,20 m² 7 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lux po generalnym remoncie,balkon Z widok na zieleń. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej Polski.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,28 m² 4 763,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

**2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 maja świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku z cegły, ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobra lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł174,41 m² 7 734,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament, który zastępuje dom To propozycja dla osób, które świadomie wybierają przestrzeń, prywatność i możliwość stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do własnego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

808 578 zł92,94 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

789 990 zł92,94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

529 294 zł66,52 m² 7 956,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł65,22 m² 2 989,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią ul. Szyb Andrzeja 17 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,22 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,80 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek ul. Paderewskiego o powierzchni 54,80 m2. Lokal środkowy, okna na dwie strony świata. Duży balkon na stronę południową z piękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł31 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Rudzie Śląskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Emila Szramka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46,75 m² 5 133,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj potencjał mieszkania na Bykowinie Twojej nowej, spokojnej oazy w Rudzie Śląskiej! To urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,75 m mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł52,96 m² 3 398,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,96 m2 położone na parterze kamienicy mieszczącej się w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Kochłowice przy ul. Radoszowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Nowy Bytom Ruda Śląska

315 200 zł39,40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Nowy Bytom Ruda Śląska

441 253 zł45,49 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Nowy Bytom Ruda Śląska

378 240 zł39,40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł117,54 m² 10 200,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 400 m²

Nowoczesny dom z dużą działką 454 m | Fotowoltaika 14 kw | Garaż | Ruda Śląska Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 117,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł180,98 m² 4 972,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Ruda śląska - oferta na zasadach wyłączności tylko W notus. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 181 m , położony na działce o powierzchni 511 m . Dom do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

465 000 zł57,80 m² 8 044,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, świetna lokalizacja, szybki dojazd a4/dtś. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł110,84 m² 3 329 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże przestronne mieszkanie o powierzchni 110,84 m2 do zamieszkania od zaraz w Rudzie Śląskiej dzielnica Chebzie. Nieruchomość jest urządzona i wszystko poza sprzętem rtv zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł60,40 m² 4 785 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 w dzielnicy Godula w Rudzie Śląskiej. Lokal przeszedł generalny remont i trzeba przyznać że właściciele nie oszczędzali gdyż wykańczali je dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł37,32 m² 33,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od czerwiec/lipiec 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Rudzie Śląskiej - Halembie przy ul. Ks. Lexa. Mieszkanie o powierzchni 37,32m2 składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Paderewskiego. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Mamy do sprzedania mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko: sklepy, szkoła, przedszkole. Ruda Śląska - Nowy Bytom, ul. Szarotek Pod blokiem parking ogólnodostępny. Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,22 m² 6 615,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m , położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,38 m² 12 009,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium Z panoramicznym widokiem - ruda śląska, ul. Brańskiego 101 47,38 m taras 11 m wykończone pod klucz gotowe do wprowadzenia Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,22 m² 6 615,51 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł39 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w spokojnej części Ruda Śląska przy ul. Pordzika. Lokal gotowy do zamieszkania - bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł35,67 m² 2 800,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

929 900 zł155 m² 5 999,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Ruda śląska kłodnica 3 kondygnacje: parter, piętro ( bez skosów), poddasze. DO sprzedaży środkowy dom szeregowy na dużej działce Z garażem wolnostojącym I Z 2 miejscami parkingowymi. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze. Lokal jest środkowy, jednostronny, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

12 475 zł499 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : moduł magazynowy o powierzchni 499 m 2 Specyfikacja : brama z poziomu "0", dok -hydrauliczny Nośność posadzki: 5 T/m , bezpyłowa impregnowana Wysokość składowania: 8.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,65 m² 5 344,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska, bykowina Funkcjonalne mieszkanie z ustawnymi pokojami, dużą ilością światła oraz praktycznym układem pomieszczeń. Nieruchomość położona w spokojnej części Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł32,87 m² 5 415,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Rudzie Śląskiej Czarny Las. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 37,29 m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

51,28 zł/m²54,60 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta dotyczy uzbrojonego, pustego terenu który można wynająć pod handel-usługi. Od zawsze teren wykorzystywany był pod gastronomie. Idealne miejsce na np kawiarnie, piekarnie, kwiaciarnie itp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kochłowice,Ruda Śląska

14 024 zł5 701 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajmu działkę o nr ewidencyjnym 2500/152, obręb Kochłowice o pow. 5701,00 m2 usytuowaną w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54,80 m² 6 369 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej, dzielnica Godula o powierzchni 54,80 m2 od zaraz. Bardzo dobry stan do zamieszkania bez większych wkładów finansowych. Drobne poprawki właściciel oferuje we.

Szczegóły ogłoszenia

359 100 zł100 m² 3 591 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy duże przestronne mieszkanie mieszczące się na wysokim parterze w zabytkowej kamienicy w centrum Rudy Śląskiej. Mieszkanie składa się z dużego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł130,89 m² 5 722,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

0% prowizji! Dom bliźniaczy w stanie surowym zamkniętym w atrakcyjnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej Kochłowice. Do sprzedaży dom bliźniaczy, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

995 zł18 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt, z dostępem do komórki lokatorskiej, w bloku przy ul. Podlas w Rudzie Śląskiej. -Nieruchomość- powierzchnia 18 m2. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł58,17 m² 5 155,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Mamy do sprzedania mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko: sklepy, szkoła, przedszkole. Ruda Śląska - Wirek, ul. Ignacego Paderewskiego Pod blokiem parking ogólnodostępny. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35,70 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Ruda Śląska, ul. Tiałowskiego. Do wynajęcia nowoczesne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane.