dowolna

Mieszkania Ruda Śląska Godula

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł38,20 m² 7 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lux po generalnym remoncie,balkon Z widok na zieleń. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej Polski.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku z cegły, ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobra lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

995 zł18 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt, z dostępem do komórki lokatorskiej, w bloku przy ul. Podlas w Rudzie Śląskiej. -Nieruchomość- powierzchnia 18 m2. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54,80 m² 6 369 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej, dzielnica Godula o powierzchni 54,80 m2 od zaraz. Bardzo dobry stan do zamieszkania bez większych wkładów finansowych. Drobne poprawki właściciel oferuje we.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

299 000 zł86,08 m² 3 473,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,08 m , usytuowane na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Goduli. Nieruchomość łączy w sobie urok klasycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł60,90 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł60,40 m² 4 785 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 w dzielnicy Godula w Rudzie Śląskiej. Lokal przeszedł generalny remont i trzeba przyznać że właściciele nie oszczędzali gdyż wykańczali je dla.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29,60 m² 7 736,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 35,4 m 2 (w tym 5,8 m 2 piwnicy). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł37,70 m² 5 965,52 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szymański Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę przytulne mieszkanie o powierzchni 37,70 m zlokalizowane przy ul. Adama Mickiewicza 6 w Rudzie Śląskiej dzielnicy ruda, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł62,84 m² 30,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 3 pokojowe położone w Rudzie Śląskiej Goduli przy spokojnej ul. Fojkisa. Powierzchnia mieszkania wynosi 62,84m2 Mieszkanie posiada 3 oddzielne ustawne pokoje Salon.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33,70 m² 6 528,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Cena do negocjacji Mieszkanie z przynależnym miejscem parkingowym za szlabanem i parkiem znajdującym się dosłownie kilkanaście metrów od budynku zielona przestrzeń dostępna praktycznie na.

Szczegóły ogłoszenia

285 900 zł52,62 m² 5 433,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ruda Śląska, godula | Przestronne Mieszkanie 52,62 m | 3 pokoje | 3 Piętro | Balkon Przedstawiamy funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,62 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

213 900 zł46 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 46 m2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula od zaraz. Lokal czysty, zadbany dla niewymagających do zamieszkania od zaraz. Dla wymagających do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł52,07 m² 4 991,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Gotowe do wprowadzenia lub do odświeżenia, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07m , położone blisko parku i w blisko komunikacji, w Rudzie Śląskiej - Goduli przy ul. Karola Goduli.

Szczegóły ogłoszenia

209 990 zł34,50 m² 6 086,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Z potencjałem na 2 pokoje! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzchni 34,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł39 m² 3 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 39 m - Gdula, ul. Nowaka (parter) Mieszkanie o powierzchni 39 m położone na parterze w spokojnej okolicy. Lokal wymaga remontu , co daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł60,90 m² 3 169,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia Ruda Śląska dzielnica Godula. Dwa pokoje z osobną kuchnią, łazienka z wanną oraz balkon. Lokal świeżo pomalowany, wyposażenie ewentualnie do uzgodnienia. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

198 900 zł57 m² 3 489,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ruda śląska-oferta na zasadach wyłączności , tylko W notus. Prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł35,81 m² 3 323,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż : -ruda Śląska,osiedle powstańców -63m -3 niezależne pokoje -lazienka i wc osobno -pelne wyposażenie -3 piętro -okna pcv -ogrzewanie miejskie -ciepla woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ulicy Joanny, w dzielnicy Orzegów, w Rudzie Śląskiej. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł62,24 m² 5 543,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje do własnej aranżacji | 62,24 m2 | balkon | spokojna okolica - godula Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62,24 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 zł35 m² 22,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Czereśniowej 14 w Ruda Śląska. -Nieruchomość- powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Komórka. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w zielonej okolicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rudy Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 38-metrowe mieszkanie spółdzielcze-własnościowe , po generalnym remoncie , zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy w cenionej dzielnicy Godula. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł86,73 m² 4 957,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 86,73 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (12 m kw.) Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63 m² 5 317,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

129 999 zł31,60 m² 4 113,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie. Ruda śląska godula Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży przestronne 1 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Goduli (ul. Modrzejewskiej). Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,81 m² 6 888,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,81 m piętro 2 z 4 wraz z garażem! o powierzchni 15 m ! Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 2,8 m .

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł52,62 m² 5 129,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,80 m² 6 606,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 49,8 m 3 pokoje, 4 piętro Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,8 m , położone przy ul. Podlas. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37 m² 9 054 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, położone w Rudzie Śląskiej Goduli, przy ul. Modrzejewskiej. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł28,61 m² 6 288,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie Ruda Śląska, ul. Owocowa Szukasz niewielkiego mieszkania z niskimi kosztami utrzymania, idealnego na start lub pod inwestycję? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

179 600 zł30,60 m² 5 869 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o powierzchni 30,60m2 w dzielnicy Godula w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w cichej lokalizacji. Blok z cegły po modernizacji, lokal środkowy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35,70 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Ruda Śląska, ul. Tiałowskiego. Do wynajęcia nowoczesne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,70 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Godula. Miejsce parkingowe zamykane szlabanem. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł29 m² 5 137,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ruda Śląska 1 pokój z osobną kuchnią 31,85 m z piwnicą 149 000 zł Na sprzedaż mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Heleny Modrzejewskiej 20, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł61,35 m² 3 178,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do odświeżenia lub małego remontu, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością stworzenia 3 pokoi, o powierzchni 61,35m , położone w spokojnej okolicy blisko parku, w Rudzie Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipa

Godula,Ruda Śląska

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 50,81 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Godula, przy ul. Lipa. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku, co.