dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Ruda Śląska - Lista ofert

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą tuż przy Rynku Ruda Śląska, ul. Niedurnego Szukasz mieszkania z potencjałem i świetnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł54,74 m² 6 393,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,74 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rudy Śląskiej - na Halembie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł62,48 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rudy Śląskiej przy ul. Fojkisa. CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł47,91 m² 6 136,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 500 zł31,20 m² 8 509,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne lub do własnego zamieszkania 2 pokoje (sypialnia plus salon z kuchnią). Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu bloków po termomodernizacji z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł37,81 m² 7 273,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy Ruda Śląska, ul: sasanek. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,81 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47 m² 279 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 47 m Ruda Śląska, ul. Lecha Cena: 279 000 zł Powierzchnia: 47 m Piętro: 1/4 Pokoje: 2 Stan: do remontu Dostępne: od zaraz Oferujemy na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie Ruda Śląska, ul. Norwida Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53,26 m² 6 571,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m , położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł62,89 m² 5 724 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w dzielnicy Orzegów ul. Ludwika Piechy w Rudzie Ślaskiej o powierzchni 62,89m2 dostępne od zaraz. Lokal składa się z 3 ustawnych przestronnych pokoi z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,40 m² 6 293,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego i gotowego mieszkania w Rudzie Śląskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ruda Śląska / Nowy Bytom / ul. Piotra Niedurnego - 39 m2 / 2 pokoje! Cena do negocjacji! we speak english Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i praktyczne ,2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,77 m² 67,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament klasy premium Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 36m z szerokim balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali podziemnej,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,60 m² 5 215,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,30m2 usytuowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł50,35 m² 30,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Rudzie Śląskiej Halemba I. Najem okazjonalny, obowiązkowe oc Najemcy. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł126,50 m² 3 438,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Tylko w Realton Nieruchomości! Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości. Klucze w biurze! Atuty nieruchomości: dogodna lokalizacja- z łatwym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł47,91 m² 6 136,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł54,59 m² 24,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia słoneczne i ciepłe mieszkanie 3 pokojowe położone w wysokim budynku z windą.Budynek po termomodernizacji.Piękny widok z okna.Mieszkanie rozkładowe ,o.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 65 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 4 Piętro/l.pięter: 4/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

270 000 zł60,39 m² 4 470,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Możliwość dużej negocjacji ceny! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu | Ruda Śląska, ul. Jaśminów Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 60,39 m Piętro: 2 (poddasze) Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54,80 m² 6 369 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej, dzielnica Godula o powierzchni 54,80 m2 od zaraz. Bardzo dobry stan do zamieszkania bez większych wkładów finansowych. Drobne poprawki właściciel oferuje we.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł38 m² 6 576,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Gotowe do wprowadzenia i niskie w utrzymaniu czeka na nowego właściciela, mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 38,00 m , położone na 6 piętrze, w centrum Rudy Śląskiej - Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł40,70 m² 4 643,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

890 zł23 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki ruda śląska halemba ul. Solidarności uwaga - tylko najem okazjonalny, dla singla lub pary! zapraszam- do wynajęcia małe ale bardzo przytulne mieszkanko, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł59,07 m² 4 723,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29,60 m² 7 736,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 35,4 m 2 (w tym 5,8 m 2 piwnicy). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Nowy Bytom,Ruda Śląska

139 000 zł36 m² 3 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Ruda Śląska to dynamicznie rozwijające się miasto, które łączy w sobie przemysłową historię regionu z nowoczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi. Miasto oferuje wiele terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90,80 m² 3 854,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek, przy ul. Lecha. Lokal usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł36,10 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m , zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł60,90 m² 3 169,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni,.