dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Ruda Śląska - Lista ogłoszeń

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedlowa

Wirek,Ruda Śląska

1 500 zł40 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekstra oferta *** ruda ślaska - wirek *** ul. Osiedlowa *** 40,5m2 *** dostępne od zaraz! - idealne dojazdy do katowic I gliwic Przedstawiam Państwu do wynajęcia dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

220 000 zł52 m² 4 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Rudzie Śląskiej (dzielnica Nowy Bytom) przy ulicy Chorzowskiej stanowiące odrębną nieruchomość. Mieszkanie o powierzchni 52,50 m2 (plus piwnica ok 7,90 m2), znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Wirek ul. Lecha. Najem okazjonalny. Oferta dla osób niepalących. Do wynajęcia mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunajewskiego

Ruda Śląska,śląskie

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m2, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgrzebnioka

Bykowina,Ruda Śląska

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w realton! Na wynajem mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące sie w Rudzie Śląskiej przy ul.Zgrzebnioka Nieruchomość znajdująca sie na 4 piętrze z 4 w bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ruda Śląska

Ruda,Ruda Śląska

194 000 zł41 m² 4 734,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Rudzie Śląskiej Ruda. Mieszkanie Z działką rekreacyjną 590 m2(działka dzierżawa) Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

169 000 zł49 m² 3 480,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w centrum w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom przy Rynku. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 48,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

176 000 zł38 m² 4 632 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula o powierzchni 38,00 m2 od zaraz. Lokal posiada dwa pokoje z otwartą kuchnią na dwie strony świata; północ-południe. Od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Kochłowice,Ruda Śląska

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko w naszym biurze! Szukasz apartamentu z dużym salonem? Spokojna okolica ma dla Ciebie znaczenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwupoziomowy apartament w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Ruda,Ruda Śląska

380 000 zł61 m² 6 233,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciepłe słoneczne i rozkładowe mieszkanie położne na 3 piętrze w niskim bloku. Okolica bardzo cicha i spokojna z dużą ilością zieleni, przed blokiem duży parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! *nowe, świeżo wykończone *taras i prywatny ogródek *cicha okolica z widokiem na las *2 miejsca parkingowe *kompletnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Wirek,Ruda Śląska

279 000 zł48 m² 5 776,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: mieszkanie Własnościowe w Rudzie Śląskiej, wirek Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie własnościowe zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radoszowska

Kochłowice,Ruda Śląska

290 000 zł74 m² 3 918,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o przestrzeni z duszą, w której możesz stworzyć wnętrze według własnej wizji? To mieszkanie w klimatycznej kamienicy w sercu Kochłowic to niepowtarzalna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

1 600 zł43 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferuję Państwu do wynajęcia ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

4 200 zł74 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! *nowe! dwupoziomowe *duuuży balkon i prywatny ogródek *cicha okolica z widokiem na las *2 miejsca parkingowe *kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Ruda,Ruda Śląska

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ruda Śląska - Ruda - ul. Norwida - idealne - Mieszkanie do zamieszkania Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania od zaraz - wysoki parter, 43 m Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda,Ruda Śląska

269 900 zł51 m² 5 292,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Akces Nieruchomości przedstawia nową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania, z osobną garderobą, w Rudzie Śląskiej dz."Jedynka". W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę funkcjonalne i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i przynależną piwnicą w bloku, na 3 piętrze z windą. Mieszkanie bardzo słoneczne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyblokowa

Halemba,Ruda Śląska

1 800 zł37 m² 49,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | ruda śląska - helemba | pierwsze piętro | po generalnym remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wirek,Ruda Śląska

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Rudzie Śląskiej Wirek/ Obrońców Westerplatte. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 63 m2 na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Ruda Śląska,śląskie

335 000 zł48 m² 6 979 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, zlokalizowane na spokojnym, zielonym osiedlu w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Orzegów,Ruda Śląska

1 000 zł36 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Rudzie Śląskiej do wynajęcia od zaraz. Lokal o powierzchni 35,98 m2 w pełni urządzony i wyposażony z dużym balkonem. Lokalizacja w cichym zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie czeka na Ciebie! Powierzchnia i układ 48 m , wysoki parter - wygodny dla rodzin, seniorów i osób ceniących łatwy dostęp. Funkcjonalny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Ruda Śląska,śląskie

1 200 zł49 m² 24,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49,37 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ul. Górnośląskiej, wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

177 000 zł61 m² 2 908,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej, nowy Bytom, ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

1 500 zł39 m² 38,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ulicy Heleny Modrzejewskiej 3. Tylko najem okazjonalny - umowa sporządzona u Notariusza. Wynajem mieszkania na minimum rok. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

139 000 zł36 m² 3 852,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji i w kamienicy z klimatem? To może być idealna propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunajewskiego

Ruda Śląska,śląskie

169 000 zł36 m² 4 733,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Idealne pierwsze mieszkanie w Rudzie Śląskiej ul. Dunajewskiego. Szukasz swojego pierwszego mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Kawalerka o powierzchni 35,7 m na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Halemba,Ruda Śląska

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzą: - kuchnia otwarta na słoneczny salon - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc W mieszkaniu nie ma balkonu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joanny

Godula,Ruda Śląska

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37m2 w Rudzie Śląskiej , przy ul.Joanny 28d. Salon wyposażony w rozkładaną sofę oraz stół z krzesłami. W kuchni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Orzegów,Ruda Śląska

269 000 zł50 m² 5 328 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,49 m2 od zaraz. Jak na załączonych fotografiach, które przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania można odświeżyć niewielkim kosztem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Halemba,Ruda Śląska

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska, ul. Kosynierów Posiadam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Ruda Śląska

252 900 zł39 m² 6 451,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Gotowe do wprowadzenia oraz niskie w utrzymaniu, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone na 10 piętrze wieżowca w świetnie skomunikowanej dzielnicy Rudy Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pokoju

Nowy Bytom,Ruda Śląska

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 33 m na 4. piętrze przy ul. Pokoju 21a w Rudzie Śląskiej z ogrzewaniem gazowym. Nieruchomość: powierzchnia 33 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedszkolna

Godula,Ruda Śląska

1 600 zł48 m² 33,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację! klucze W biurze! Obowiązuje najem okazjonalny! Prezentuję ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w Rudzie Śląskiej Goduli przy ulicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij