dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Ruda Śląska - Lista ogłoszeń

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

4 200 zł74 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Pozostało ostatnie mieszkanie *nowe! dwupoziomowe *duuuży balkon i prywatny ogródek *cicha okolica z widokiem na las *2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł63,04 m² 6 170,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne jako azyl dla rodziny- duży metraż, przestronność, piękny widok. Koniecznie sprawdź tą ofertę! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z możliwością aranżacji na cztery,.

Szczegóły ogłoszenia

209 990 zł34,50 m² 6 086,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Z potencjałem na 2 pokoje! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzchni 34,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia Ruda Śląska dzielnica Godula. Dwa pokoje z osobną kuchnią, łazienka z wanną oraz balkon. Lokal świeżo pomalowany, wyposażenie ewentualnie do uzgodnienia. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120,44 m² 2 482,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120,44 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Węglowej. Mieszkanie do remontu generalnego. Możliwość stworzenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy bytom kawalerka do wynajęcia Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m2 położone na II piętrze w dwupiętrowym budynku w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

359 100 zł90,66 m² 3 960,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 90 m2, które doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł44,80 m² 29,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Super oferta! Piękne mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferuję Państwu do wynajęcia ładnie urządzone i słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Godula,Ruda Śląska

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2- pokojowego mieszkania Dostępne od połowy kwietnia oglądanie mieszkania dostępne 14-15 kwiecień.Prosze o zostawienie numeru telefonu,oddzwonię lub odpiszę. Więcej na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzejewskiej

Godula,Ruda Śląska

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Modrzejewskiej. Cena do negocjacji. Oferujemy Państwu przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Chebzie,Ruda Śląska

165 000 zł40 m² 4 109,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej Chebzie. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 40,15 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy 2-piętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ruda,Ruda Śląska

158 000 zł41 m² 3 834,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Żeromskiego. To doskonała propozycja dla inwestorów szukających nieruchomości z potencjałem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunajewskiego

Ruda,Ruda Śląska

1 800 zł100 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ruda Śląska, dunajewskiego! Do wynajęcia piękne czteropokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2. Piętro 2. Blok lata 60-te, spokojne osiedle, parking ogólnodostępny. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wilka

Bykowina,Ruda Śląska

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferta bez prowizji od Najemcy. Oferuję Państwu do wynajęcia kawalerkę w Rudzie Śląskiej, dzielnica Bykowina, ul. Wilka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radoszowska

Kochłowice,Ruda Śląska

169 000 zł74 m² 2 283,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o przestrzeni z duszą, w której możesz stworzyć wnętrze według własnej wizji? To mieszkanie w klimatycznej kamienicy w sercu Kochłowic to niepowtarzalna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda,Ruda Śląska

1 400 zł38 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda o powierzchni 37,9 m2 na drugim piętrze z balkonem. Blok po modernizacji, mieszkanie po generalnym remoncie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goduli

Godula,Ruda Śląska

249 000 zł130 m² 1 913 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1912

Nowa atrakcyjna cena! Idealne miejsce na kancelarię, biuro nieruchomości, gabinety terapeutyczne. Ofert a dla inwestora jak również osób prywatnych które lubią przestronne mieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Balkon 10 m + Panorama miasta | 2 pokoje | po remoncie | od ręki | Wirek Szukasz gotowego mieszkania z dużym balkonem i pięknym widokiem na miasto? Ta oferta może być idealna. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joanny

Godula,Ruda Śląska

1 700 zł29 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula Przytulna kawalerka o powierzchni 29 m2. Mieszkanie wyposażone kompleksowo w nowe rzeczy na gwarancji łącznie z klimatyzacją. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bykowina,Ruda Śląska

381 900 zł55 m² 6 999,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne, 3 pokoje z balkonem! Świetna lokalizacja | Ruda Śląska ul. Józefa Pordzika zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Wirek,Ruda Śląska

255 000 zł54 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,40 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rudy Śląskiej - dzielnicy Wirek, przy ul. J. Curie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jankowskiego

Wirek,Ruda Śląska

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 35 m2 do wynajęcia Ruda Śląska (wirek) ul.Jankowskiego 18A balkon 3 p (blok 10 p) czynsz najmu 1100,00 czynsz (płatny dodatkowo) - 480,00 media (śmieci,woda,gaz,prąd) - wg zużycia Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Ruda Śląska,śląskie

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Balkon 10 m + Panorama miasta | 2 pokoje | po remoncie | od ręki | Wirek Szukasz gotowego mieszkania z dużym balkonem i pięknym widokiem na miasto ? Ta oferta może być idealna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Wirek,Ruda Śląska

1 350 zł54 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne i ciepłe 3 pokoje - Twoje nowe miejsce w Rudzie Śląskiej Mieszkanie z pewną historią - przez ponad 40 lat zamieszkiwane przez jednych właścicieli, co jest najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tunkla

Ruda Śląska,śląskie

1 500 zł37 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne (sw) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! *nowe, świeżo wykończone *taras i prywatny ogródek *cicha okolica z widokiem na las *2 miejsca parkingowe *kompletnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

4 200 zł74 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! *nowe! dwupoziomowe *duuuży balkon i prywatny ogródek *cicha okolica z widokiem na las *2 miejsca parkingowe *kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 1 Maja

Halemba,Ruda Śląska

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * 3 duże pokoje * 2 minuty do wyjazdu na A4 * w pobliżu sklepy, piekarnia, fryzjer i . wszystko co potrzebne do życia * tylko jedno mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Godula,Ruda Śląska

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! oferta bez prowizji od najemcy! Oferuję Państwu do wynajęcia przytulne i ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda,Ruda Śląska

258 000 zł60 m² 4 296,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

0 % prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Rudzie Śląskiej Ruda ul. Kędzierzyńska. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda,Ruda Śląska

229 000 zł39 m² 5 892,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni całkowitej 38,80 m , położone przy ulicy Stefana Żeromskiego 10, na starym osiedlu w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda,Ruda Śląska

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Gotowe do wprowadzenia oraz niskie w utrzymaniu, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,00 m , położone na 3 piętrze, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Rudy Śląskiej - Rudzie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Bykowina,Ruda Śląska

1 100 zł31 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina z dużym balkonem plus winda to zdecydowanie bardzo wygodne rozwiązanie dla osób poszukujących małego lokum z takimi udogodnieniami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Orzegów,Ruda Śląska

270 000 zł51 m² 5 302 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,92 m2 od zaraz. Lokal znajduje się na zielonym urokliwym osiedlu z dala od zgiełku i ruchu ulicznego. Mieszkanie do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Wirek,Ruda Śląska

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! oferta bez prowizji od najemcy! Oferuję Państwu do wynajęcia przytulną kawalerkę w Rudzie Śląskiej, dzielnica Wirek ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bocianów

Wirek,Ruda Śląska

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Bocianów. Mieszkanie : Pokój dzienny z wyjściem na balkon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drażyka

Ruda Śląska,śląskie

167 000 zł36 m² 4 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m2, usytuowanego na 1 piętrze. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Nowy Bytom,Ruda Śląska

215 000 zł52 m² 4 095 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

********. R E Z E R W A C J A ********* Na sprzedaż mieszkanie w Rudzie Śląskiej (dzielnica Nowy Bytom) przy ulicy Chorzowskiej stanowiące odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

4 200 zł74 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokota

Bielszowice,Ruda Śląska

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij