dowolna

Nieruchomości Ruda Śląska - Oferty sprzedaży nieruchomości

295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

295 ogłoszeń

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,04 m (50 m mierzone po podłodze), położone na 2 piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska 7A

Michałkowice Siemianowice Śląskie

568 620 zł69,87 m² 8 138,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Oświęcimska 7A

Michałkowice Siemianowice Śląskie

487 200 zł56 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 56,00 m2 a w nim m.in.: - przedpokój, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - 3 oddzielne pokoje, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska 7A

Michałkowice Siemianowice Śląskie

517 290 zł60,15 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 60,15 m2 a w nim m.in.: - przedpokój, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - 2 oddzielne pokoje, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł796 m² 1 118,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek mieszkalny w Rudzie Śląskiej. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 1132/177 o powierzchni 365.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Halemba - lokalizacji cenionej za dobrą infrastrukturę, dostęp do terenów zielonych oraz wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 590 m² 57,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Katowickiej, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

821 000 zł2 831 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa. Powierzchnia: 2831 m kw. Kształt: prostokąt Ogrodzenie: nie Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja w drodze głównej Dostępność: od zaraz Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 672 zł135,54 m² 6 800 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Czereśniowy Zakątek w Mikołowie zamieszkaj od zaraz! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 135,54 m z prywatnym ogrodem, położony na działce 196 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 672 zł135,54 m² 6 800 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 010 zł135,54 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 65 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 4 Piętro/l.pięter: 4/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł124 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na sprzedaż, wolnostojący dom parterowy na dużej i zadbanej działce w dobrej lokalizacji - Ruda Śląska, dzielnica Kochłowice. Dom składa się z: >obszernego salonu z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60,39 m² 4 470,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Możliwość dużej negocjacji ceny! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu | Ruda Śląska, ul. Jaśminów Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 60,39 m Piętro: 2 (poddasze) Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54,80 m² 6 369 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej, dzielnica Godula o powierzchni 54,80 m2 od zaraz. Bardzo dobry stan do zamieszkania bez większych wkładów finansowych. Drobne poprawki właściciel oferuje we.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł18 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:21 m²

| na sprzedaż garaż blaszany, usytuowany przy ul. Solskiego Powierzchnia garażu: 18 m 2. Powierzchnia gruntu: 21 m 2 , w tym 3 m 2 jako teren przyległy niezbędny do funkcjonowania.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł4 292 m² 1 747,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 380 m²

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela działający hostel posiadający 83 pokoje zróżnicowane pod kątem układu i liczby miejsc, dopasowane do potrzeb gości indywidualnych, grup oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

545 790 zł79,10 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zamieszkaj w sielankowej atmosferze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

565 087 zł71,53 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zamieszkaj w sielankowej atmosferze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

522 600 zł67 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł38 m² 6 576,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Gotowe do wprowadzenia i niskie w utrzymaniu czeka na nowego właściciela, mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 38,00 m , położone na 6 piętrze, w centrum Rudy Śląskiej - Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł40,70 m² 4 643,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29,60 m² 7 736,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 35,4 m 2 (w tym 5,8 m 2 piwnicy). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł36 m² 3 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Ruda Śląska to dynamicznie rozwijające się miasto, które łączy w sobie przemysłową historię regionu z nowoczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi. Miasto oferuje wiele terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1,3334 ha (13 334 m ). Przeznaczenie terenu: ba tereny przemysłowe Działka ma regularny, prostokątny kształt o wymiarach 130.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł109,11 m² 7 240,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Sprzedam dom wolnostojący piętrowy. Położony w Rudzie Śląskiej Halemba, przy ul. Rybnickiej powierzchnia użytkowa 110m2, powierzchnia działki 1280m2, miejsce parkingowe na terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł54,74 m² 6 393,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,74 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rudy Śląskiej - na Halembie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna Działka pod Twój Wymarzony Dom Spokój i Bliskość Rudy Śląskiej oraz Katowic. Marzysz o budowie własnego domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 231 000 zł16 837 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla obejmują działki gruntu numer 735/54 i 788/54 o łącznej powierzchni 1,6837 ha. Działka numer 735/54 jest zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 170 m | działka 280 m Lokalizacja: ruda Śląska, halemba Typ nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej Powierzchnia użytkowa: 170 m Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł53,26 m² 2 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, wirek, ul. 1 maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m , położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90,80 m² 3 854,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek, przy ul. Lecha. Lokal usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł91,28 m² 3 494,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 90 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Bielszowice,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,44 m² 8 413,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, do którego będziesz mógł się wprowadzić od razu po zakupie? - zatrzymaj się! Ta oferta może Ci się spodobać. Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł152 m² 1 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:733 m²

(English version below) Na sprzedaż Budynek dwukondygnacyjny, składa się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych, każdy z własną kuchnią i łazienką. Rozkład: parter: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,44 m² 8 413,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł60,90 m² 3 169,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł41,95 m² 4 288,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dla Siebie lub pod inwestycję, mamy ofertę w świetnej cenie tylko 4288 zł./m2 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe - 41,95 m - Ruda Śląska, Nowy Bytom, ul.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł28,88 m² 8 999,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie inwestycyjne lub do własnego zamieszkania, kawalerka z wydzieloną przestrzenią na sypialnię. Uwaga przy zakupie mieszkania w celach inwestycyjnych pomoc w znalezieniu najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Bzów w Rudzie Śląskiej. Lokal znajduje się na parterze w niskim, ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka z potencjałem - Ruda Śląska - Nowy Bytom Na sprzedaż: ustawna kawalerka 37 m z możliwością aranżacji na 2 pokoje Ruda Śląska, nowy Bytom. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,90 m² 6 876,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie, położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Fitelberga 12C. Lokal o powierzchni 42,9 m , usytuowany na 3. piętrze niskiego bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł29 m² 5 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe ruda śląska, bielszowice, ul. KS. Niedzieli Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 2. piętrze w ocieplonym bloku w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł96,91 m² 2 053,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dla biura nieruchomości. Świetna lokalizacja 2 minuty dtś, katowice, gliwice 15 min! Oferuję do sprzedaży lokal niemieszkalny zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, ruda 1 przy ulicy głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,81 m² 6 888,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,81 m piętro 2 z 4 wraz z garażem! o powierzchni 15 m ! Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 2,8 m .

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł25 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruda śląska - ul. Katowicka. Ruchliwa ulica przy dużym osiedlu. Na sprzedaż działka numer 1016/115 o powierzchni 20 m2 (z przyczyn technicznych zaznaczone 25 m2) przy drodze o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł452 m² 1 216,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Kamienica na sprzedaż - Ruda Śląska, bykowina, ul. Rymera - 452 m powierzchni użytkowej Cena: 550.000,00zł Powierzchnia budynku: 452 m Powierzchnia działki: 1 014 m Liczba lokali.